+ Reply to Thread
Strana 1 od 5
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 48

Tema: Trece dete

Junior Member marta's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010

Trece dete

zanima me da li neko zna koliko je treca trudnoca razlicita od prve dve i da li je lakse prepoznati prve simptome?

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Ni jedna trudnoca nije kao prva.Ali ako ti je ciklus uredan, i ako si zdrava sigurno ces prepoznati, osetiti...To mamazna

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Da slažem se da ni jedna trudnoća nije kao prva, ali samo zbog onoga jer neznaš što te čeka pa se strah ili nemir javlja u kasnijoj trudnoći ali to je sve normalno....Meni je bila super, malih komplikacija na početku ali sve u svemu odlična.....Uživanje sa večim klincima, maženje bušice...ma super...sretno

Administrator
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Imam dvoje vec velike dece - 9 i 7 godina. U poslednje vreme razmisljam o trecem Plasim se naravno - davno je bilo, a i razlika je sad vec prilicno velika....

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Da, mislim da sam te vec pitala sta mislis o trecem...Ja ih imam troje. 11,7 i 7godina...Da se ne ponavljam, mislim da je malo kasno za mene i jos dece...volele bi, ali sam kasno krenula... steta...Vama nije kasno...

Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Drage moje,moja mama je rodila 3 dete tj.moju sestru sa 39 god.Izmedju nje i mene je razlika 16 god.A nje i srednje sestre 14god.Kad se rodila bila je kao dar sa neba u porodici.Setra i ja vec odrasle i spremne da budemo mami od pomoci.Verujte mi bila je kao igracka u kuci,i mnogo voljeno dete.Mama je bila vec iskusna i mnogo rasterecenija nego sa 25,mame u dvadesetim su mnogo nervoznije,to znam po sebi.

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Pa, lepo je to, pozdravljam.Prvo dete Aleksandra, sam rodila u 33.godini, za vreme bombardovanja...Bila je lepa trudnoca bez i jednog lekica, normalan porodjaj, velika zdrava beba.Posle 4 godine rodila sam blizance. bez i jedne tabletice, super trudnoca, normalan porodjaj.Da sam pre tri godine rodila jos , to bi bilo nesto...Ovako , zamisli da rodim dete za godinu dana, sa 44, kada to dete napuni 16, ja cu imati 60...26 a ja 70...ako docekam...Ne ide...

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010

Wink

Ја сам прво родила са 35 година. А друго ћу родити у 40 години или у 41 години или већ кад га будем родила.
    А као девојчица сам маштала да до 25 године родим двоје деце са малом разликом а онда да са 40 година родим треће дете.
    И много ми је жао што ми се та жеља није остврарила.
    Значи, ако осећаш потребу и жељу за трећим дететом и ако можеш да родиш, не размишљај много него навали на мужића

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Ja vec imam troje dece... ja bi jos

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja od danas radim na drugom detetu i to zvanično. Bila kod dr Bobe i sad jedan po jedan pregled. nadam se da ću da ubodem blizance pa dobijem i drugo i treće bebče

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove