+ Reply to Thread
Strana 5 od 5
PrviPrvi ... 3 4 5
Prikazivanje rezultata 41 do 48 od 48

Tema: Trece dete

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Kada ulicom idem sama, kao sto kazes sto se vrlo retko desava, sve mi dodje da zgrabim neko dete za ruku. Cisto ravnoteze radi.

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    znam kako je to !

Senior Member mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    mama taco svaka ti cast!prosto ti se divim !blago tebi i tim malim andjelcicima sto imaju tako divnu mamu!ja mislim da je prosto divno imati vise od jednog ili vise od dvoje dece!ja iskreno jedva cekam jos jednu bebu!

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Slatka, skockaj se prvo, a onda posle primerene pauze navali na muzica... to ti je lek za puno dece i nemoj se opterecivati sa onim sto je bilo... ne okreci se nikada ili skoro nikada, osim ako nisi nesto zaboravila ( sala vic)...Moj ti je predlog da svekrvu stavis na ignore, koliko je to moguce, a moguce je veruj mi... znam sta pricam...imaj stav u zivotu i radi uvek tako da ne zalis.Znaci, radi ono sto bi volelela drugi tebi da rade, tj postupaj prema drugima onako kao bi ti volela da se prema tebi ophode.Ako si i prinudjena da uradis protivno ovoj devizi, shvati to kao SAMOODRZANJE.Okreci sve, ali bas sve ruzno na salu. videces koliko je lakse, kako bi Djole Balasevic rekao"...lakse zivot odrobija"...Zato, osmeh na lice i pravi se da ti je super, pa neka crknu dusmani!!!!

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    samira nikad nije kasno!!!!!!!!!!!!!!!moja svekrva pre 4 god bila trudna malo falilo da rodi. al bi bilo veselo.....

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao mina Pogledaj post
    mama taco svaka ti cast!prosto ti se divim !blago tebi i tim malim andjelcicima sto imaju tako divnu mamu!ja mislim da je prosto divno imati vise od jednog ili vise od dvoje dece!ja iskreno jedva cekam jos jednu bebu!
    jao vidi mog posta.........eh da sam tad znala da cu imati blizance hehe

Datum pristupanja
    Oct 2010
    znas sta kazu?sto je zena starija to su vece sanse za blizancima!pa moje iskrene preporuke za dalju saradnju sa porodilistem!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    mi smo danas saznali da cekamo trecu bebicu mozda me jos nije sustigla sreca,ali radujem se tom andjelku ))

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove