+ Reply to Thread
Strana 1 od 4
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 36

Tema: Ljubomora

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010

Ljubomora

Drage moje,zelim da mi pomognete da resim problem koji me vec duze vreme muci.
    Od kako sam se porodila imam opsesiju da moje dete bude naj naj....da ima sve kao i druga,da joj pruzim i bolje.Jako sam opterecena time i uzasno sam zavidna kada nesto ne mogu detetu da pruzim.Kako da se resim ove glavobolje????
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ovako:
    Rodila sam se u jako imucnoj porodici gde nikada za nista nisam zalila.Moja porodica i vecina rodbine su rastkani po inostranstvima i jako je slatko ziveti u takvoj porodici.Od malena sam navikla da u zivotu imam sve naj.....da mi deca zavide.Putovanja provodi,ja sam uvek mogla sve jer kako kazu,"novac vrti gde burgija nece"
    A kada se covek navikne pa mu se i usladi,onda odvikavanja nema.
    Udala sam se i ne mogu da zalim,suprug ima velika primanja ali samo on radi.Ne trpimo za nista hvala bogu ali viska nema dovoljno.Iako imam ja i dalje ceznem za nesto vise,zivim u stanu ali kada vidim neku lepu kucu ja odma pozelim da imam bolju i ne samo to vec za sve.Jako sam zavidna a znam da to ne valja,kazu mi da se ponosim onim sto imam ali ja prosto ne mogu protiv sebe,uvek zelim da imam bolje od drugih a ne da oni budu bolji od mene.Saznala sam da mi se drugarica udala i zivi u Svajcarskoj ima cerkicu i koliko god pokusavam da potisnem ljubomoru,ja sizim jer njeno dete zivi u Svajcarskoj a moje u pustoj Srbiji.Bila sam u Svajcarskoj i znam kako ljudi tamo zive,tamo nema jugica,sve sami dzipovi,stanovi su prelepo dizajnirani i ljudi ne trpe.Kako da pobedim ovu zavist?Zasto tako razmisljam?Da li treba da posetim strucno lice???
    MaLeNa MaZa

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ne treba da posetis strucno lice vec da pogledas ljude oko tebe koji zive dosta skromnije.Ako i ti odes u Svajcarsku tamo ces upoznati nekoga ko zivi u Americi i pozeleces i ti da zivis u Americi i tako u krug.Dobro je sto si iskrena pa kazes,ali zamisli samo da krrenes negde, selidba i sve ostalo sta bi mi bez tebeForum bi propao.

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ha ha ha....ne bi propao,taman posla sve ste vi posebne na svoj nacin.
    Znas kako,posto su se moji roditelji razveli kad sam ja bila mala,moji cika i strina su se najvise starali o meni.Oni su mi bili kao pravi roditelji.Znate kad maciha dodje pa onda dete ona vuce za sebe a ja ko ono ruzno pace.Jedinu podrsku sam imala od cike i strine,ta je ljubav neizmerna.Sve sto mi je trebalo oni bi mi ugadjali.A sada ja imam dete i zelim da se ponose na mene,ne zelim da budem izuzetak u porodici,svi su iza sebe ostavili nesto a ja jos uvek nista.Dok sam bila devojka to mi nije zadavalo paznju jer nisam imala potrebe da o tome razmisljam,zivot mi je bio savrsen,ali sada?Kad bih mogla vratila bi vreme ali onda kazem,a moja Kika?I sve se to tako vrti u krug i ne znam kako da sve to promenim.Veruj mi otisla bi i na drugi kraj sveta ako bi mi to omogucilo stari zivot.
    MaLeNa MaZa

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ma nemoj o tome ni da razmišljaš, samo treba pružiti ljubav detetu a sve drugo je manje važno!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Proslost da zaboravis i izbrises ne mozes,tako da treba da se secas samo lepog a ono ruzno potisni negde.

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Tosu slatke muke koje muce svaku mamu!A to sto tako razmisljas je znak da polako sazrevas i sagledas situaciju oko tebe, da nisi sebicna i da sve vise razmisljas o tome sta ces ostaviti detetu... Pa slatka, to se zove proces odrstanja ili ti sazrevanja... ljubi malisanku i ne brini, dobro je sto jos uvek zelis vise i bolje, ko zna sta sve moze iz toga da se izrodi LEPO naravno.

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Da upravu ste hvala vam stvarno,znate volim tako da ispraznim dusu pa mi bude lakse posle.Znate ovu ambiciju koju imam,moram po svaku cenu da ostvarim,to mi je jedini cilj,da detetu stvorim nesto a ne da ga ostavim bez igde iceg kao sto su mene moji tako prepustili sudbini.
    MaLeNa MaZa

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    To je lepo , pametno i veoma zrelo... a to je i cilj svih nas

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Svi mi želimo to isto... jako mi je žao što ti je život zadao muku, ali i to je neka škola, i zato ćeš ti svom detetu biti bolja majka...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove