+ Reply to Thread
Strana 4 od 4
PrviPrvi ... 2 3 4
Prikazivanje rezultata 31 do 36 od 36

Tema: Ljubomora

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Mene je svekrva jedno vreme užasno opterećivala poredeći moje dete sa njihovim kumčetom koji jeste sjajan, napredan dečko, par meseci stariji od mog deteta. Svako put kad bi se vratili od njih, oni bi počeli šta je mali novo uradio, rekao, kako se on ponaša...za razliku od, jel, mog deteta. Ja nemam problem sa tim i radujem se drugoj deci jer moje dete ima problem i nije krivo zbog toga. NIsam zavidna, ni sujetna. obožavam svoje dete, radim sa njim. Svesna sam da ne mogu puno toga da mu priuštim, tipa skupe igračke, brendiranu garderobu, ali ja sam odmah raskrstila sa tim. Ulažem u njegov razvoj i to košta i to je sad najdragoceniji poklon koji mogu da mu dam.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    mene izludi to uporedjivanje ponekad i ja to radim ali stavrno je uzas ..prvo nismo svi isti roditelji i nemamo isti pristup detetu moja drugarica koja ima sina 2,5 godina ima skroz drugaciji pristup detetu tipa nek place prestace i hajde da se igramo i jedemo ne mora da spava u krevecu kad moze sa mnom .

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    mene izludi to uporedjivanje ponekad i ja to radim ali stavrno je uzas ..prvo nismo svi isti roditelji i nemamo isti pristup detetu moja drugarica koja ima sina 2,5 godina ima skroz drugaciji pristup detetu tipa nek place prestace i hajde da se igramo i jedemo ne mora da spava u krevecu kad moze sa mnom .
    svi smo mi razliciti.....ja nevolim kad me neko uporedjuje sa nekim drugim.to vazi za sve valjda...ko to jos voli?!ja ne!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao mama m Pogledaj post
    svi smo mi razliciti.....ja nevolim kad me neko uporedjuje sa nekim drugim.to vazi za sve valjda...ko to jos voli?!ja ne!
    pa sad...ima toliko ljudi sa kojima se teba uporediti i teziti ka boljem ja nisam tvrdoglava i svojeglava i milion saveta sam polsusala a opet milion nisam jer su mi bili suludi,sad je sve stvar coveka da li prihvatiti ili ne opet treba teziti bojlim i visim ciljevima ..uvek si bolji od gorih od sebe a sta je sa boljima...u svemu ...

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    eee lepe moje nikad ljubomorna ...al kad namirisem da nesto nije ok ... tad reagujem
    kako kaze onaj "moj insekt me nikad izneverio nije" al ne reagujem ljubomorno ko sve zene vec naprotiv ...
    skroz kulturiska ...zovem na kafu ... zezanja radi ....njemu ce biti gore ako nas dve vidi zajedno da se kikocemo p anek smislja o cemu nas dve torocemo
    naravno ako mislite na tu ljubomoru
    a ostalo ..."MA NE LAJU KERE SELA RADI " sve ostalo me tako ne dotice
    fala mom taji naucio me sto se nekih stvari tice da ima "dva uva" pa pravim promaju kad treba
    i love to love just let me

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    uuu sreeeco .. veruj u krizi koju sam ja imala ...najradije sam htela oboma da napravim lepu rupu na celu posto jesam jako velika varnica ...al znas kako
    izbrojim do 10 ... udahnem duboko i dva put meri jednom seci ...
    pa vidi sta vise nekog dr.boli...ja cu svoj ponos progutati zbog 15tak minuta to uopste nije problem al cu zato posle toga da slavim samo tako
    KO STO I JESAM
    samo sto je jadna devojka pocela da bezi kad je videla da JA stizem ispred kafica sa motorom ... ko da cu da je bijem daleko bilo
    a on me molio da ne idem...i posle muckao tri meseca ...evo ga sad pu pu miran ko buba ...a uopste nisam burno reagovala
    vec smireno i stalozeno ...da izvines on je hteo dupe svoje sam sebi da pojede
    i da se sutra desi opet isto to opet bi isto reagovala jer
    najgore boli kad se okrenes i bez reci i objasnjenja odes...uradis nesto ...sto ima jako veliki utisak na sve
    pa sad vidi
    i love to love just let me

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove