+ Reply to Thread
Strana 2 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 36

Tema: Ljubomora

Junior Member beba's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    pa ako si Sandra ti tako zavidna velike su verovatnoce da ce i dete biri takvo.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Ali je Sandra iskrena ...kad bi svi priznali mane mozda bi se i promenili.A zasto mislis da ce njeno dete biti zavidno?

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Glupost, nije ona zavidna u bukvalnom smislu, samo želi da kaže da joj je toliko stalo da svome detetu pruži ono što nije imala da oseća dozu ljubomore prema drugima koji žive u, možda, boljim uslovima nego ona, i to je sasvim normalno... svi mi to osećamo ako ćemo biti iskreni, i normalno je da čovek uvek želi i teži boljem, ali biti zavidan, to znači želeti zlo nekome, a ovde o tome nije reč...

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    pa ne mislim j nikom zlo taman posla samo kazem da je zivot surov i da neko nema bas srece u ovom slucaju kao ja.......
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Pa to i kažem, kao odgovor na bebin post da će ti i dete biti zavidno... zavist i ljubomora nisu isto... zavidan čovek je zloban, a ne neko ko oseća ljubomoru, koju osećamo svi u određenim situacijama...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Pa svi smo ljubomorni do neke mere.Ne treba biti preterano ljubomoram jer to onda prelazi u bolest ali mislim da ne postoji osoba koja nije ljubomorna.Ne razumem one koji nisu ljubomorni posebno u vezi znaci da su ravnodusne,najsore stanje je kad ti je svejedno.
    Tako da mislimda odredjena doza ljubomore ne moze da skodi moze da bude i podsticaj.

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    Pa svi smo ljubomorni do neke mere.Ne treba biti preterano ljubomoram jer to onda prelazi u bolest ali mislim da ne postoji osoba koja nije ljubomorna.Ne razumem one koji nisu ljubomorni posebno u vezi znaci da su ravnodusne,najsore stanje je kad ti je svejedno.
    Tako da mislimda odredjena doza ljubomore ne moze da skodi moze da bude i podsticaj.
    slazem se!!!!!!!!!!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao beba Pogledaj post
    pa ako si sandra ti tako zavidna velike su verovatnoce da ce i dete biri takvo.
    vi ne mozete da verujete koliko me ovakvo razmisljanje nervira!!!!!!!!!!!

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Pa dobro,mada pokusavam to da potisnem ili cak unistim,ne valja kad je neko ljubomoran,ja na primer ne mogu da zavidim osobama koje su mi drage ili ih ne poznajem ali osobe koje odlicno znam,koje su toliko gluposti uradile u zivotu,one uvek prodju najbolje.Ponekad pomislim da mi zivot ne bi mozda bio ovakav da sam bila zla.......
    Jer koliko vidim,zli uvek sve imaju a dobrice se muce.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Oct 2010
    ja sam isto ljubomorna, i to je ok... da nisam značilo bi da mi nije stalo... mislim i na muža a i na dete...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove