+ Reply to Thread
Strana 2 od 8
PrviPrvi 1 2 3 4 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 74

Tema: Koliko ste se ugojile? :)

Navodnik Orginalno postovao Barbarica Pogledaj post
    Ja 8 mesec, 8 kg sam nabacila, ali se uopste ne vidi, sve u tibu otislo...
    Strije jos nemam Bogu hvala, redovno se mackam, a nadam se ni da necu, jer genetski niko kod mene nema, tako da... A i ako bude koja, lasersko uklanjanje je uvek tu....
    Blago tebi... ja sedmi mesec pa 11 kila uffff,al sta cu,kile same idu,ne prejedam se i dosta voca jedem pogotovo uvece al eto kile odose.A kao cura sam stalno vodila brigu o kilama jer sam sklona debljanju mada nikad nisam bila debela al zato sto sam vodila racuna i sad kao vodim racuna al tesko beba trazi i necu da se opterecujem stim

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ma skinuces to...
    A ja npr uopste ne vodim racuna, jedem sta mi se jede... Samo sam povecala voce, i pijem mama vit, i to je to, inace sve kao i obicno, cak i mek xD

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ja sam ukupno 21kg... a definitivno najviše u 8. i 9. mesecu!
    sve do 8. sam dobijala sve po knjigama, odnosno školski, a onda...puf...za dva meseca 10kg i više! Ali što je veoma zanimljivo, na meni se nije videlo da sam toliko dobila! Stomak mi je bio ogroman, i ja sam se malo ubucila ali nije se primetilo da je toliko kila više!
    Još nisam skinula višak...
    Imala sam 64kg pre trudnoće..sad 74kg...ali psssssssssssst...nemojte nikome reći :P

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    ha ha ha.......ma kg se skidaju narocito kad bebci prohodaju pa pocnete da jurcate za njima po ceo dan,tad se salo topi.
    MaLeNa MaZa

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    A i cim ponovo moze da se sexa, da izvinete... To skida ko ludo Plus to trckaranje, i malo vezbica, i ko nove

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ZA sex ces malo sacekati posle porodjaja moras sacekati minimum 40 dana,a moj savet ti je da sacekas prvu kontrolu kod dr pa onda,sve dok dojis nemoj da mislis o kilazi vec o tome da imas mleko i da beba lepo napreduje za sex ce biti vremena a kg ce se istopiti.

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    40 dana, kukuuuuuuuu, al dobro, sta je tu je...

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Imala sam 54 kada sam ostala u drugom stanju, a vratila se sa porodjaja sa 87kg... sta da ti kazem, posle cetiri godine sam sa 58kg ostala u drugom stanju sa blizancima, otisla na porodjaj sa 87kg... sada kada oni imaju po 7 godina ja sam tu negde sa kilazom i imam 60kg, ali imam i 44 godine. Zato nemoj da brines

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Da kg su nebitni sada,sve se to skida....
    MaLeNa MaZa

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Da... Ali opet treba paziti donekle, ne prezderavati se bez potrebe, jesti i kad nisi gladan i kada jesi...
    Nerviraju me one trudnice koje samo legnu, i izvoljevaju... I koje su u fazonu daj da jedem za dvoje... Pa posle kroz vrata ne mogu da prodju... I onda se vade, pa trudna sam bila...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove