+ Reply to Thread
Strana 3 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 33

Tema: Vanbračna zajednica

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    pa jeste sta one se vesele jer su ozenile unuka i unuku i cekaju praunuka ili praunuku nidje veze,pa sta ako ih ozene ili udaju,penzosi su cudo kao kornjace sa Galapagosa da mogu ziveli bi 100 godina.I dodju na svadbu i vesele se a onda krenu sa narucivanjem pesama koje niko ne zna ali kazu to je za njihovu dusu a mladencima za poklon cilim (ja sam dobila od dede)ili gobelni to je rekao da ce mi dati onako u poverenju da niko ne zna,kaze cuvam ja to za tebe Zoke (tako me zove) nece deda dati nikome.

Senior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Meni je bitnije crkveno vencanje nego taj papir... Kad budemo pravili nesto pravicemo sa malo gostiju, uzivo muzikica, ja sa kratkom haljinicom (nisam ja za vencanicu) i lepo da se provedemo sa najblizima... I to sa nekih 50-ak ljudi... ne vise...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao MaliZvrk Pogledaj post
    Meni je bitnije crkveno vencanje nego taj papir... Kad budemo pravili nesto pravicemo sa malo gostiju, uzivo muzikica, ja sa kratkom haljinicom (nisam ja za vencanicu) i lepo da se provedemo sa najblizima... I to sa nekih 50-ak ljudi... ne vise...
    i meni je bitnije crkveno ali muz nije krsten i nece da se krsti tako da ostaje da krstim dete ako budem mogla i da se i dalje borim da se krsti muz pa dai to obavimo.
    A lepo su me savetovali sa nekrstenima ne zasnivaj porodicu ali etoja sve znam ja sam pametna i sad ...

Senior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Ma zene su pametne, uvek dobiju ono sto hoce. Samo cvrsto s njim!

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    hehehe, svi mi u neku ruku živimo kao nekršteni...
    ja sam svog krstila ali ne dade nam se da se i venčamo... sudbina valjda...
    ...deca su ukras sveta...

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Nemoj tako Zoko, ja nisam krštena! Suprug jeste, ali šta mu to vredi... Malog smo krstili. Šta ja znam, brak u crkvi mi zvuči kao nešto sveto što se ne prekida. A šta ako shvatimo da ne možemo zajedno?

Datum pristupanja
    Aug 2010
    podrzavam te ali treba se davati praviti kompromise spustiti kriterijume,ja sam djuvegiji rekla da cu da ga krstiti i napraviti crkveno vencanje .

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    [QUOTE=zoranabat;6839]svi se razlikujemo,jeste lepo ko voli,mada se meni vise dopadaju vencanja kao sto imaju Amerikanci na nekom poljancetu uz finu muziku,ples,gde su svi nasmejani bez pompe,glasne pevaljke koja ne zna da peva i oznojenih baba.[/QUOTE

ja mogu da se pohvalim da sam uspela da organizujem nesto slicno,nase vencanje je bilo priblizno tim americkim vencanjima...bez pevaljke,tamburasi su svirkali,ljudi plesali,ko je hteo mogo je i na livadicu ( svadba bila u etno selu) bez matorih baba,koje samo zagledaju druge goste i holjadu poljubaca sa oznojenih lica...posebno sam ponosna sto smo mm i ja sami sve organizovali,ali bas sve i niko se nije mesao....a da,ja sam tada bila u sedmom mesecu,trcala,torta organizacija,blalalal i bilo je super!!!!!!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    [QUOTE=Skarlet;8225]
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    svi se razlikujemo,jeste lepo ko voli,mada se meni vise dopadaju vencanja kao sto imaju Amerikanci na nekom poljancetu uz finu muziku,ples,gde su svi nasmejani bez pompe,glasne pevaljke koja ne zna da peva i oznojenih baba.[/QUOTE

ja mogu da se pohvalim da sam uspela da organizujem nesto slicno,nase vencanje je bilo priblizno tim americkim vencanjima...bez pevaljke,tamburasi su svirkali,ljudi plesali,ko je hteo mogo je i na livadicu ( svadba bila u etno selu) bez matorih baba,koje samo zagledaju druge goste i holjadu poljubaca sa oznojenih lica...posebno sam ponosna sto smo mm i ja sami sve organizovali,ali bas sve i niko se nije mesao....a da,ja sam tada bila u sedmom mesecu,trcala,torta organizacija,blalalal i bilo je super!!!!!!
    bravo!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    mada je tesko izostaviti bakutanere ..moje babe su pokojne i jedan deda ali ovaj drugi sto je ziv je kao decko svaki dan je u savezu boraca.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove