+ Reply to Thread
Strana 2 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 33

Tema: Vanbračna zajednica

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ma naravno da hoćemo, ne mogu reći da jedva čekam, jer najviše bih volela da nisam morala da čekam i da nam se nije desila i tuga i radost u isto vreme... radovali smo se zbog rođenja naše ćerkice a sa druge strane tugovali! Pa to ne bih poželela nikome! Ali sledeće godine, bez prevelike larme i slavlja, obavićemo i taj čin... ako Bog da!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Naravno,zivot pise romane samo polako i glavu napred!

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    ja iskreno ne volim svadbe a narocito velike....niti vencanice,ja sam se slucajno udala....otisla da pitam oko papira i kada mi maticar reko da sve to moze odmah a papire sam imala,ja muza za ruku,pozovem kuma i pobratima i pred oltar.niko nije znao ali su se smejali.mene je sramota pred gomile ljudi da kazem cuveno"DA" ili se poljubim......ja bi pukla od stida.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Oct 2010
    hehehe, ma ne volim ni ja, ali opet, htela sam svadbu samo zato što nisam želela da izostavim neke ljude, a jedno vuče drugo i malo po malo eto ti 200 zvanica...
    sada je definitivno nećemo praviti, samo nas dvoje, kuma i kum, i posle zvati moje i njegove na ručak i to je to...

Datum pristupanja
    Sep 2010
    najbolje veruj mi.............ja to ovako smatramozovem 200 gosta,udare me debelo po dzepu a gosti dosli da se krkaju i napiju,naravno na nas racun.....
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Pa sve to stoji, ali ovde kod nas se preko darivanja uglavnom pokriju svi troškovi svadbe, samo kako sada razmišljam, to je uzaludno trošenje vremena i živaca a ja sam ih ionako previše već izgubila, i sada ih čuvam samo za svoju Sofiju i danas-sutra drugo dete, a možda i treće... nije vredno truda, bolje je mnogo napraviti malo slavlje za najuži krug rodbine i prijatelja...
    ...deca su ukras sveta...

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    volim slavlja i da lepe trenutke delim sa ljudima koji mi znače.

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ja sto kazem nikad ne bi davala novac na jedan dan slavlja.....bolje bi nesto korisno kupila.
    MaLeNa MaZa

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    svi se razlikujemo,jeste lepo ko voli,mada se meni vise dopadaju vencanja kao sto imaju Amerikanci na nekom poljancetu uz finu muziku,ples,gde su svi nasmejani bez pompe,glasne pevaljke koja ne zna da peva i oznojenih baba.

Datum pristupanja
    Oct 2010
    hehehehe, babe su posebna priča
    ...deca su ukras sveta...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove