+ Reply to Thread
Strana 2 od 2
PrviPrvi 1 2
Prikazivanje rezultata 11 do 19 od 19

Tema: Njihalica

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    i moja je iz akse ali kazem ti videla sam i u turbo limacu ...nema nigde nikoga pa Misice raspali po caskanju.

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    http://www.justclick.rs/catalog/prod...oducts_id=2823

Ja bih ovu da kupim, samo se plasim da dzabe ne bacim pare, da mali nece hteti da miruje u njoj...

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    jao preslatekeeeeeeeee su

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Odlucila sam da cu definitivno da kupim jednu Lariju... Vidim da obozava da se nuna u kolicima tamo vamo, a posto cu da prodam ova i kupim ona druga, koja nemam nameru da drndam po kuci pa da ih zeznem , kupicu mu njihalicu do 11kg, pa nek uziva

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao Barbarica Pogledaj post
    Odlucila sam da cu definitivno da kupim jednu Lariju... Vidim da obozava da se nuna u kolicima tamo vamo, a posto cu da prodam ova i kupim ona druga, koja nemam nameru da drndam po kuci pa da ih zeznem , kupicu mu njihalicu do 11kg, pa nek uziva
    koliko ti laky ima meseci? oko 5? ako je tako,nemoj da bacas parice ( bolje tih desetak hiljada stavi u stek za najlepsa kolica) to ti kazem iz iskustva... mi smo mali fisher price njihalicu i bila je interesantna do 6 meseca odprilike,posle toga njih zanima mnogo vise nego da leze i ljuljaju se...iako je nasa bila do 11 kg vec tada je mogao da je skrsi posto je bas zivahan...tada je nastupio dubak i to je bio hit!!!!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Pa za 11 dana puni 5m.
    A za kolica imam, nije mi to frka... Ali opet sto ti kazes sto da bacim 10somica ako ce da se nuna samo mesec dana... Nisam pametna... Ali navikao se toliko na kolica, jedva zaspi ako ga ne vozamo po stanu... Uzas...

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    da ali to ne znaci da ce ti u njihalici zaspati... moj Vuk nikada nije spavao u njihalici,previse mu je bilo interesantno da bi zaspao...uvek je spavao u krevetcu...

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ma ja reko bar miran da bude, jer je bas nemiran, do zla boga...

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ja cu mojim blizancima da kupim njihalice 3u 1 nosiljka njihalica i ljuljaska preko neta od 3500 do 8500 super izgledaju!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove