+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 8 od 8

Tema: Grejaci za flasice POMAGAJTE!!!!

Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010

Grejaci za flasice POMAGAJTE!!!!

Drage mame ja sam nova na forumu a i prilicno mlada i neiskusna mama..imam samo 21 godinu;-)O)) zelim da kupim grejac za flasice ali da ima brojeve kao aventov pa da mogu npr da drzim na kecu i da mi se odrzava temperatura...zanima me da li postoji jos neki koji je na tom principu kako rade drugi i kakav je tagex i nukov jer njihove flasice koristim i sve pa bih i grejac? Hvala unapred;-)

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Dobro dosla!Imas milion grejaca ali po mom misljenju aventov je najbolji.Nukov je jednako dobar a na svakom imas podesavanje .

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    ja bih ti preporucila aventov iq /mnogo bolja varijanta od tih koji odrzavaju temperaturu.... yz minut dva podgrejano...namestis samo mililitrayz koju zelis,kliknes i on sam zagreje na neku idealnu temperaturu...

Member mama Mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010

Talking

Mi smo nabavili nukov kad se Ivan rodio. Sad ima 16 meseci i jos uvek ga koristimo. Ostavljali smo vodu po celu noc u grejacu i on je odrzavao temperaturu. Dobra strana mu je sto je dovoljno sirok da kad bebica poraste mozes i da joj u njemu grejes kasice
    Last edited by mama Mina; 11-16-2010 at 08:38.

Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Hvala vam..narucila sam preko dody shopa nukov pa cu videti,sutra treba da mi stigne nadam se da ce mi se dopasti...javljam kad stigne da li sam zadovoljna a nadam se da cu biti ;-=)))

Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Zvali su me i rekli da za nukov treba da cekam jos nedelju dana,pa sam uzela cikov? Jel ima neko iskustva sa njim? Jel prosipate vodu iz grejaca i jel ga iskljucujete iz struje stalno kao sto pise na uputstvu(ovo pitanje vazi za sve grejace)?

Member mama Mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Mi imamo nukov. Ne prosipam vodu, ali moras da ga iskljucis iz struje kad ga ne koristis. Kao sto sam ti rekla, mi nas nismo iskljucivali po celu noc kad je flasica bila u njemu, jer odrzava temperaturu

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    ja redovno ( svaki drugi,treci dan menjam vodu,i to iskljucivo koristim destilisanu,zbog kamenca), ne iskljucujem iz struje,posto moj grejac,avent, ne radi na fazon odrzavanja temperature vec se greje onog trenutka kada vi odredite mililitrazu,i to jako brzo za minut... imala sam prilike da vidim i isprobam cikov i sasvim je solidan,konkretno onaj sa displejem...mada ja sam odusevljena aventom!!!!!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove