+ Reply to Thread
Strana 1 od 5
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 44

Tema: Bezobrazno dete

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010

Bezobrazno dete

moje dete ima sedam i po meseci i imam problem.Kad setamo sami dete je divno sedi u kolicima,gleda ponekad odspava,ali sve u svemu dete za pozeleti.Medjutim ako je neko sa mnom dete posizi nece u kolica, nece da se nosi, hoce da dira tockove na kolicima da puze ili seta po ulici a pocinje i da place nervozno bezobrazno.
    Sta urditi a da to nisu batine?

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Joj, Zorana,nekako mi je mali za batine...Možda se oseća malo zapostavljeno pa traži pažnju. Vidiš, ja sam već zaboravila taj period ali moja kuma ima malog od sedam meseci i neodoljiv je. Pokušava da stoji, puzi, istražuje pa mora da se pazi na njega. Kažu da deca od osam meseci počinju da zaziru od nepoznatih i neće kod svakog, možda je i to razlog. Nemoj da budeš previše stroga, uzmi ga malo, da mu pokažeš da si tu za njega a onda ga vrati u kolica.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Sve pokusavam ne grdim ga sve je dozvoljeno i sve ogu mama sam 20 sati ali prava mama,danas sam dobila nervni slom komsije su izasle da vide sta se desava zasto toliko place...ovo se prvi put desilo ali je jako neprijatno sad se plasim sta kad odraste sta kad ne budem mogla da mu kupim nesto pa krene valjanje po prodavnici?

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Mali je...proći će kroz razne faze.Moj sin ima pet godina i sada je divan ,poslušan i pametan dečak.A kakav je bio do pre godinu dana,počev od prvih dana po rođenju!!!!Slušaj sebe i ne brini o tome šta će neko reći...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Slusam sebe ali ne zelim da gresim sigurno ima majki koje su prosle kroz ovo to je jedna stvar ja sam spremna na sve ali ne zelim da pogresim zato sam na ovom sajtu i zelim da razmenim misljenja i da prihvatim savet...nisam u tripu jao moje dete je nevaspitano,razmazeno,bezobrazno ali ne zelim da to postane moram da se borim ..a zato sam ovde da bih dala svoje misljenje i trazila tudje.Ne znam da li me razumete prihvaticu svaki savet .

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Mislila sam na one radoznale poglede,pitanja,,zašto plače,zašto ga nosiš......"I meni se jako sviđa ovaj forum i društvance koje je ovde jer mi je pravac misli sličan .Saslušaj svačije mišljenje,prihvati ono što ti je potrebno.Svi imamo dileme-dobila sam drugo dete,kao da mi je prvo...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    a meni je ovo prvo i ako nesto nije onako kako sam ja mislila da treba da bude moram da trazim resenje.

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Naravno,to rade pravi roditelji.Bravo,jer kao prosvetni radnik mogu ti reći da nisu svi roditelji takvi.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    moja mama je prosvetni radnik a svekrva je pedagog a ja zzelim da im pokazem da sam sjajna mama.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ti i jesi dobra mama ali moraš malo da se opustiš, nemoj da dete oseti tvoju tenziju. Ja imam dete sa zastojem u razvoju koje je teško vaspitati ali rođeno je sa najboljim ocenama i nekad se pitam... Znaš, možda smo mi krivi, t svađe, bespotrebno urlanje i dete se povlači u sebe...ko Zna?

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove