+ Reply to Thread
Strana 2 od 2
PrviPrvi 1 2
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 20

Tema: williams beuren-poanatiji kao williamsow sindrom

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    I ja NIkolu vodim u Zavod. Od koliko godina idu deca u Lipovicu. Nama su napomenuli da ce da nas salju, ali nista konkretno.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    kako vam se zove logoped, navicice se lepo, imaju logopede, fizikalnu ako je potrebna, vrtic svako dete ima svoj termin kod logopeda a vrtic imaju zajedno.i samo je bitno da posle svake lipovice nastavite sa radom kuci do sledece lipovice, mi smo isli svakih sest meseci. ja sam prezadovoljna. ako te jos nesto interesuje pitaj.Pozdrav.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    mi kad smo isli bilo je i beba secam se da nam je upravnica uvek pricala sto manji krenu to bolje.pozdrav.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Kakav je smeštaj? da li se nosi hrana i da li ima gde da se drži? Šta još mogu deca da rade kad nemaju tretman? Logoped je Ivana,ona je vođa tima.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lepo cete se uklopiti sigurno,tamo su svi ljubazni,prvi odlazak je i nama bio malo strasan jer nismo znali nikog,ali svaki sledeci put je sve bolje i lakse,upoznali smo decu i mame sa kojma smo se uvek dogovarali da dodjemo u isto vreme. Cak smo sa jednom porodicom i dan-danas u kontaktu. Smestaj je lep sobe su trokrevetne,cetvorokrevetne sa kupatilom. Svako dete ima svog logopeda,kao i svoj termin kada ide kod njega,ima fizikalna,ako je potrebna,kao i psiholog,zavisi sve od deteta i sta je njemu potrebno. Jedino zajednicko sto imaju deca grupno je fizikalna i vrtic. Tako je bilo kada smo mi isli,a to je bilo pre 7-8 god. I samo je bitno da radite i kuci,potrebno je mnogo truda i mi smo isli na svakih 6 meseci. pozdrav

Junior Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Ja kada sam isla bilo je to odavno ja sam nosila posteljinu cisto zbog nas,ali je njihova cista tako da ne mora. Mi smo nosili slatkise i ono sto moze da stoji od hrane npr.kremice,cajnu,salatu,slatkise,mada je tad moglo jedna mama ode pa kupi-jer tada kada smo mi bili malo je bilo daleko prodavnica,ne znam sada. A sto se tice slobodnog vremena imaju vrtic tj opet ponavljam to je bilo pre 7-8 god.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Emadora,mi kada smo isli bilo je i beba i bitno je da se sto pre krene,tako nam je rekla upravnica. pozdav

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Logoped je Jelena Zoric. Gledacu da sto pre uzmemo uput za stacionar. Da li mora da nas uputi nas doktor iz bolnice i da li je potrebna preporuka iza Zavoda?
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    preporuku vam pisu u zavodu, a upute uzimate kod svog lekara u domu zdravlja, i to nosite u socijalno da overite. da ne zaboravim uzmite putni nalog. pisi ako jos nesto treba.

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2014

williams beuren - osnivanje udruzenja?

Draga Brankice,
    Vidim da je tvoj post ovde vec odavno, i pitam se da li si uspela da upoznas jos roditelja. Ja zivim u inostranstvu (nisam roditelj, ali bavim se naucnim radom na temu jezika kod dece sa WBS) i volela bih da stupim u kontak sa roditeljima koji bi mozda bili zainteresovani za osnivanje udruzenja u Srbiji, kao sto vec postoje u drugim zemljama sveta. Molim te javi mi se na alexperovic@yahoo.co.uk - a molim i druge roditelje da mi se jave.
    puno pozdrava
    aleksandra

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove