+ Reply to Thread
Strana 3 od 7
PrviPrvi 1 2 3 4 5 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 61

Tema: Grcevi kod beba

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ako govorite o kravljem mleku daje se u pocetku razblazeno tj.dvotrecinsko.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    pa ja sam Kiki od pre dva dana pocela,prvi put sam rastvorila ide na dve solje mleka,jedna solja voda.Ja joj vise ne rastvaram,pije punomasno od 3,2 i nema grceve.to je dobro....
    MaLeNa MaZa

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    mi smo krenuli sa kravicom posle prvog rodjendana i niso razblazivali....nije mu se bas dopalo,ali nije imao grceve...vec je veliki valjda...malo sam mu dodavala neskvik da bi lakse prihvatio i sad je ok...

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    ona pije i ne probira....ponekad joj dam i bez zasladjivaca....pije ona samo da se zdere
    MaLeNa MaZa

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Evo mog malog vec krenuli da muce... Dajem mu espumisan l kapi i bibilibi caj.....

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Mi smo imali grceve od odpadanja pupka pa do puna tri meseca, ali je to moj decak muski podosio. Nekom pomazu razne kapi, nekom ne, sve je individualno, nama je mnogo pomagalo sledece: tata uzme bebu prisloni je na sebe lice u lice zgrci mu nogice i strojev korak po kuci, to im prija i skakanje kao u diskoteci jer im tako podpomazes da rade creva. Mozda ce nekom zvucati suludo ali nama je pomoglo.

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    mislim da su poceli grcici jos pre nedelju dana al jos nisu toliko jaki - mozemo ad preguramo noc nekako al kad krene bez dva sata nosenja na rukama i grejanja stomacica nista uradili nismo
    za sad se snalazimo sa malim termoforom za bebe sto samo stavimo u zekicu preko pelenica i mislim da MALO POMAZE al evo danas je majka pocela da pije caj od komoraca HIPPOV za bebe
    posto je cula negde da to preko mleka dolazi do mene ... mozda mi i pomogne
    inace sad imamo tek 22 dana pa ne mozemo jos ni bibi libi cajic- treba predhodno da se poprica sa pedijatrom o tome a i mama se malo plasi no dobro
    za sad se samo nadam da ce da funkcionise posto me majka doji i pored problema sa bradavicama i ako joj je to jako bolno
    eto za sad toliko ako imate neki savet za moju mamu slobodno dajte posto se majka mnooogo brine za mene i hoce da to sto pre preguram
    LJUBI VAS PUNO VASA SONJICA
    i love to love just let me

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    hahaha jesi dobra zverkic! ljubni sonjicu!

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Draga Sonjice, nadam se da ce tvoj stomacic uskoro prestati da muci tebe i tvoju mamu. Reci mamici zvercici da ti masira stomacic decijom kremicom kruzno( oko pupcica) u smeru kretanja kazljki na satu. I nemoj da te nosi puno, jer kada ti prodju grcici ti ces vec biti navadjena na ruke. A onda ti ja mama naje... Ljubi te tvoja tetka Gaga.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    emaaaaa ma mama meni sve to radi ...al ni ja bas niasm mirna pa kad boli ja urlicem ...al jako kratko dok me majka ne podigne
    nego ...hoce majka nesto da vas pita pa moram da se sklonim od kompa
    bebac cesto stenje dok spava ...dal je moguce da je to zbog problema sa stomacicem ...jer bas poprilicno stenje sve se nekad strecam da nedaj Boze nije nesto .....pu pu daleko bilo
    a citam na netu da se cesto to povezuje sa grcicima cesto zna i u snu da se zaplace samo tako ...pa ucuti u roku par sekundica evo ko sad npr.
    odo da je smirim ljuuubam
    i love to love just let me

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove