+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 10

Tema: Cir na nozi

Cir na nozi

Drage moje da li je neko imao cir u trudnoci?Ja imam na nozi i to blizu prepona,svako vece stavljam crni luk da izvuce to,kao da se smanjilo al boli.Citala sam da to nije jako opasno al da moze biti.Bas sad se pojavilo kad sam trudna a nikad to nisam imala.Kazu da tu izlaze sve bakterije al nedaj boze da se prosiri.Stasvljam mlak luk pa valjda ce pomoci.Pitam cisto da znam jel neko to imao?

Senior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Obavezno idi kod doktora!

Rossana nije valjda nesto opasno za bebu kad pises da obavezno idem???molim te odgovori

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ja sam imala taj problem i mogu ti reci da nije nista strasno...probaj da stavis lisku kupusa i meda tacnije namazes kupus medom pa to stavis preko noci na to mesto...e a da ti ja ne bih pametovala lepo kod doktora i bice sve ok...ja sam imala bas na preponi nisam cackala otisla kod doktorke i ona je rekla da nije strasno bolje sad nego kad se budm poradjala ...i posle tri dana je proslo..

Senior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Ne znam kako ti izgleda taj čir i gde je tačno. Bolje ti je da ideš kod dr-a da ne napraviš sebi bespotrebno problem, da se infekcija ne proširi ili ne pukne čir, a rekla si gde je - sve je to jako blizu mestu gde se nalazi beba, pa ti je bolje da se rešiš infekcije na vreme.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Sta se desilo jesi bila kod dr?Javi nam svako iskustvo dobro dodje.

Nisam bila,stavljam luka i sad me pocelo boleti pa kontam da ce puci mada je potkozni.Neznam da cekam 10 nov.tad sam zakazana kod ginek.pa ce mi ona reci sta da radim il da idem,nisam pametna?

Datum pristupanja
    Aug 2010
    idi nemoj da cekas 10-ti...i probaj sa kupusom mozda ti pomogne..

E proso me je cir stavljala sam melem:zumance,kasika brasna,kasika secera i kasika ulja i to se izmesa,stavlja se dok se ne potrosi i eto za 4 dana je proslo od tog melema.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    super eto dobrog recepta:")

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove