+ Reply to Thread
Strana 1 od 2
1 2 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 18

Tema: Aritmija

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010

Aritmija

Povremeno mi dešava da mi srce preskoči i vrlo je neprijatno. Ne znam tačno šta je uzrok, stres, malokrvnost, promena vremena jer uvek se desi kad sam smirena ili kad idem ulicom. Srce mi je u redu. Da li vam se to nekad desilo?

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    meni se to stalno desava.od rodjenja imam ubrzane otkucaje,i kad sam smirena ono lupa ko ludo.Ali to je normalno....
    MaLeNa MaZa

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ja sam 2005-e imala koksaki virus koji me je urnisao...srcani misic mi je u haosu ...imam te aritmije ali kad se iznerviram,,to je samo stres ...

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    U prvoj trudnoći sam je imala povremeno i bilo je zbog anemije, a sada mi se često dešava tahikardija (ubrzani rad srca) čim se malo jače iznerviram. trudim se da ne brinem, ali nije mi svejedno.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    idi kod lekara i trazi da uradis eho srca i ekg...mozda si i sad malokrvna ili su ti snizeni trombociti...uzmi kilogram lesnika samelji i u tu meru dodaj 3 kesice vitamina c svako jutro uzmi po jednu supenu kasiku.Meni je pomoglo.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Dobro jutro! Bila sam, u redu je srce. Gde si čula taj recept? Od koliko miligrama vitamin C?

Datum pristupanja
    Aug 2010
    helllo!!!!Kad sam imala koksaki koristila sam sve i svasta a moja mama je biolog,u to vreme je bila ne nekom seminaru i dao joj je neki profesor.Koristila sam i nesto sam medom da bih ojacala imuni sistem .Te godine se nisam razbolela ali je koksaki urnisao srce ...meni se desavaju te tahikardije kad se iznerviram i osecam da ce mi srce izleteti iz grudi.Kod mene je problem sto se srcani zalizak jedan otvara 30 % a drugi 100%.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja i ti slično reagujemo na stres, moraš da se čuvaš, toliko toga te čeka... Kad je moj mališa imao 7 meseci mi smo tek počeli da uviđamo da nešto ne štima, nije sedeo čvrsto, nije držao glavicu i zato raduj se što je beban dobro, to je veliko olakšanje i sreća i bolje da je muž flegma nego da se dere na tebe i dete! Možda će vremenom početi da se menja, moraće kd ti počneš da radiš!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ne znam da li ce se promeniti ili ne ali veruj da je meni sad svejedno...ulogu roditelja sam shvatila ozbiljno ko nije nece nikad...potrudicu se da budem jako dobro,pazljiva,kreativna,a mislim da se nikad nece promeniti..nikad ne reci nikad i kad se promeni ako se to desi s moje strane nema visse ljubavi prema njemu ...on je tu da bi se zvalo da dete ima oca...sve ima svoje granice pa tako i moje strpljenje.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    nisam svesna sta me sve ceka ali valjda cu vremenom plivati kroz te situacije ...znam da je stres uzrok svega ali jednostavno meni je svaki dan stresan..

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove