+ Reply to Thread
Strana 2 od 2
PrviPrvi 1 2
Prikazivanje rezultata 11 do 18 od 18

Tema: Aritmija

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Svakoj mami je svaki dan stresan, zato, zatvori oci i plivaj... ali se ne prepustaj struji, moze da te odnese na pogresnu obalu!

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Bila u apoteci i izmerila pritisak, kad ono 93 sa 69 a otkucaji srca 92. Kaže meni apotekarka da ne uzimam dovoljno tečnosti i opterećujem srce. I ja sad na silu uzimam tečnost, vodu, sokove ali nije mi bolje. najgore je kad idem ulicom a srce samo štomi ne izleti. Do nedavno sam letela po gradu a sad me pri samoj pomisli na šetnje uhvti panika... Dobijala sam lekove koji smanjuju frekvenciju otkucaja srca ali oni smanjuju i pritisak pa mi od njih bude loše. Sad zvučim kao neki hipohondar ali nisam, samo se brinem. Čitala sam da kod angine pektoris postoje slični simptomi, stezanje u grudima, bol, lupanje srca...

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    a zasto ne odes kod kardiologa na jedan deteljan pregled gde ces uraditi ekg,eho srca i sve ostalo sto je potrebno da bi znala u cemu je problem.Ja imam aritmije kad se iznerviram sad su pocele i glavobolje,,,,ako prezivim Novu godinu na konju sam.

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ja vec 2 godine i jace imam tahikardiju... Radili mi ultrazvuk srca, sve super Bogu hvala... Ekg mi od kako znam za sebe visok, jer imam prpu od doktora... Sad kad mi srce ubrzano kuca uopste se ne obazirem na to i na aritmije... Bude pa prodje... Naucila sam da zivim sa tim...

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Meni se to počelo dešavati u trudnoći, a i sada s vremena na vreme... ali ja ne pridajem puno pažnje tome, jer sam inače malo neodgovorna po pitaju svog zdravlja, sram me bilo

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao mihajla Pogledaj post
    Meni se to počelo dešavati u trudnoći, a i sada s vremena na vreme... ali ja ne pridajem puno pažnje tome, jer sam inače malo neodgovorna po pitaju svog zdravlja, sram me bilo
    ne zatvaraj pred tim oci,zdravlje je najvaznija stvar...moj brat je imao tih problema,stalno se vadio nije to nista,to je od napora od stalnih treninga,a onda ga jedan dan,sva sreca pa se tada bas nasao u bolnici bio je u poseti kod strica koji je imao neku intervenciju na srcu,bas strefilo,imao je snaznu tahikardiju,sasvim iznenada i doktor koji ga je pregledao odmah mu je odredio da ode na neku manju,ali opet za sve nas traumaticnu,intervenciju,ne znam ni sta je tacno bilo,nesto zapuseno,ma nemam pojma...hvala Bogu sad je sve ok...ne zelim da vas plasim,ali cuvajte svoje zdravlje!!!!!!!!

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Sve se teram da odem lekaru, pa sve danas ću, sutra ću, i nikada...
    Ali moraću stvarno da odem na jedan generalni "remont"
    Jedino me mika hvata kada pomislim da se moram svađati sa ovim našim ljubaznim doktorima...kao i uvek...

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Pa trebala bi da odes kod lekara,mislim za svaki slucaj.Ja imam od rodjenja ubrzani rad srca 130 odkucaja u min.Doktori kazu da je uredu ali ja imam prolema,cim se malo vise zamorim,odkucaji su toliko brzi i jaki da mi glava kuca.Bas imam problema sa tim.
    MaLeNa MaZa

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove