+ Reply to Thread
Strana 2 od 2
PrviPrvi 1 2
Prikazivanje rezultata 11 do 15 od 15

Tema: Kako izbrati obucu za dete?

Member stich2leeloo's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    ja glasam za setalicu, mada kazu da nije dobro za kukove. Sto se tice obuce, patronazna koja je bila da nas obidje kaze da su na poslednjem seminaru na kom je bila (ide redovno) rekli da dete treba da prohodava boso, po razlicitim terenima, pa cak i napolju, a da sada preporucuju plitke cipelice i sandalice, bas da bi se jacali ligamenti zgloba, a ne fiksirali zglobovi, kao sto se to do sada radilo. Dok moj Igor ne pocne da hoda smislicu sta cu...

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ja sam tako radila idemo u carapicama pa u setalicu sad kupujemo ciciban cipele i patike i super je ..imam utisak da kad dete uci da hoda u cipelama nema osecaj svojih stopala ,ovak je sigurniji.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    sta je najbitnije pri kupovini obuce za dete?
    Da dete hoce da nosi kupljenu cipelu. Moji u cipelu nisu hteli ni pod razno. Sva trojica prohodali bosi u carapama.

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ja isto imam problem, posto vec stoji i td, gledala da mu kupim neke cipelice, ence da ih obuje, nema sanse, skvrci prste i neda... Jedino one nehodalice hoce, i to samo adidas, mutav je, druge sto ima, neke bzvz, nece... Ludim... A kazu kao da moraju duboke cipelice za prohodavanje da ne bi krivili zglobove... i sta ja sad da radim...

Inace ima da mu narucim neke iz Nemacke, posto ovde nema nista lepo za decake, u obuci Pavle, 3500 oooooodvratne, en bi ih ni kucetu obula, a ciciban i polino ne podnosim, ne znam zasto...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Navodnik Orginalno postovao Barbarica Pogledaj post
    Ja isto imam problem, posto vec stoji i td, gledala da mu kupim neke cipelice, ence da ih obuje, nema sanse, skvrci prste i neda... Jedino one nehodalice hoce, i to samo adidas, mutav je, druge sto ima, neke bzvz, nece... Ludim... A kazu kao da moraju duboke cipelice za prohodavanje da ne bi krivili zglobove... i sta ja sad da radim...

Inace ima da mu narucim neke iz Nemacke, posto ovde nema nista lepo za decake, u obuci Pavle, 3500 oooooodvratne, en bi ih ni kucetu obula, a ciciban i polino ne podnosim, ne znam zasto...
    Pustite ga neka ide u carapicama. Nista mu nece faliti, verujte mi. Trojicu sam tako odgajila, a i moj brat, sestra i ja smo tako odrasli. Niko nema ni spustene tabane, a kamoli iskrivljene noge. To je stvar genetike. Ako ih ima, imace ih sa ili bez cipela.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove