+ Reply to Thread
Strana 20 od 20
PrviPrvi ... 10 18 19 20
Prikazivanje rezultata 191 do 193 od 193

Tema: Sta vas istera iz takta?????

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ma imam lek!ali ga nepijem jer mi pritisak kad je malo povisen vise odg nego da ga popijem i bude mi nizak onda me glava boli!
    a danas me je i vetar produvao u bg:u i jos sam s enervirala jer je klinac ostao kucis a dedom a muz na poslu radi do 22h!i jos dr me zezala ceo dan.idi tamo idi vamo i sve busom!u pm!neidem nigde sama vise!i tacka!ima kolima da me voze od danas!i sad jos svekrva pustila glas cujem je cak ovde...jao ta zena nikad nece da s eopameti!ide mi na zivce njeno dranje po kuci!

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Sad si nas zabrinula! Nemoj se samo nervirati zbog gluposti i definitivno se moraš više odmarati. Neka deda čuva dete. šta ima veze!

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    danas sam nevozna tako da mogu da pocnem ubijati ko mi stane na zulj!veceras ranije u krevet pre nego sto mi muz dodje inace bice svadje! idem skuvati jednu kafu i popusiti cigaru mozda me to msiri........danas sam bas naelektrisana!

p.s.stefici sam ukinula pelene!za sada je sve ok nijedanput mi s enije upiskio(danas)i sad skine trenerku i gac.i sedne piski ako ja nisam u blizini odnese i prospe!ljubim ga pamenog!samo tako neka nastavi!srnice kis za vas (stefija i tebe)pozic

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove