+ Reply to Thread
Strana 18 od 20
PrviPrvi ... 8 16 17 18 19 20 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 171 do 180 od 193

Tema: Sta vas istera iz takta?????

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    sve me vise nervira AKO NE PUKNEM I ODEM SVOJEVOLJNO U LAZU NISTA URADILA NISAM
    svekrva mi dolazi skoro svaki treci dan a ja sam jos u "BABINJAMA" kako vec se to kaze
    ne zelim da je vidim ...dobih neku verovatno alergiju pa mi je haos
    pizdim i shizim mala verovatno grccice ...place na svakih sat ...i ssama je smirujem .... PREVISE MI JE ...
    ima da pocnem da resetam i a u pm
    SVE MI IDE NA ZIVAC ...a posebno muz koji trenutno caska sa milom mu majkom ...kojoj bi tako odkinula glavu
    kobiletina je danas bila kod mene i donela pune kese sve za svog sincica a meni donela litru mleka ( koje i ovako ne smem da pijem )
    JOOOJ bem ti .... alergiju ili sta li je vec .... svrbiiiii haos ... bem tiiii pridavila bi svekrvu ...i muza ma sve ...
    p.s
    ili cu poceti da se kljukam sa lekovima za smirenje ili cu da tiltujem totalno
    i love to love just let me

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    cek cek ti imas alergiju po telu koja svrbi?

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    http://youtu.be/dIUGPcP17No pogledajte preslatku macu!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Navodnik Orginalno postovao zverka Pogledaj post
    sve me vise nervira AKO NE PUKNEM I ODEM SVOJEVOLJNO U LAZU NISTA URADILA NISAM
    svekrva mi dolazi skoro svaki treci dan a ja sam jos u "BABINJAMA" kako vec se to kaze
    ne zelim da je vidim ...dobih neku verovatno alergiju pa mi je haos
    pizdim i shizim mala verovatno grccice ...place na svakih sat ...i ssama je smirujem .... PREVISE MI JE ...
    ima da pocnem da resetam i a u pm
    SVE MI IDE NA ZIVAC ...a posebno muz koji trenutno caska sa milom mu majkom ...kojoj bi tako odkinula glavu
    kobiletina je danas bila kod mene i donela pune kese sve za svog sincica a meni donela litru mleka ( koje i ovako ne smem da pijem )
    JOOOJ bem ti .... alergiju ili sta li je vec .... svrbiiiii haos ... bem tiiii pridavila bi svekrvu ...i muza ma sve ...
    p.s
    ili cu poceti da se kljukam sa lekovima za smirenje ili cu da tiltujem totalno
    U nabijem je... Budala... i reci tom tvom muzu kad se on bude poradjao nek onda dovodi mamu svaki minut da bude tu, a da tebi sada treba mir i tisina... Dovoljno je sto si ne ispavana i sa tom alergijom...
    Jao kad se ja setim prvih mesesc dana...

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    danas je sve ok!bila sam kod zaove(ako mi to dodje)i site smo se ispricale.posto se selie malo sam im i pomogla(koliko mogu)i ona je trudna pa smo naizmenicno.ali vise smo sedele i pile kafu.gledano na sadasnju situaciju nije losa kao osoba(sve sto sam rekla stojim izatoga)ali nisam neka opajdara da budem losa prema nekom.nego da skratim pricu ipak me danas iznerviralo sto me dr lupila inekciju jako pa me peklo neko vreme!jao poludecu!muka mi je vise od njih!
    umorna sam odoh spavati pa vas pozdravnjam sve!zverkic reci mi jel si dobuila paket iz porodilista u zemuni za bebu i ako jesi daj reci mi majke ti sta i ma to u njemu?neko kaze nista posebno a neki da je taj paket u vrednosti od 15000 hiljada!

Datum pristupanja
    Dec 2010
    e pa mila dobijas nekoliko paketica i na kraju veliki paket kao navodnoo u vrdnosti 15.000
    u njemu dobijas pelenice tetra pozamasno ( u torbi onoj sto kao nosis na rame ) dobijes bese nekog zekicu ili tako nesto vec sam i zaboravila
    al dobar je paket nije posebno al solidno je
    a pride dobijes i " stedni racun " do bebine 7 god i poklon od 3o e na istom samo morass do banke to da pokrenes koliko sam skontala
    joooj ubi me ako se sad secam sutra cu prerovariti sve pa cem ti javnem

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ja nisam taj racun dobila... A paket je iskreno sranjce
    Torba ruzna, zekica i cebence mogu da prodju... Ono od kozmetike nista nisam koristila osim becolino sampona... Onda one tetra pelene koristim samo za grudi, posto cuuuurim ponekad... A kad ih operes ne mozes da se nausisavas koncica koji ispadaju... Ona maxi portikla mi bila najsmesnija xD
    Ma sve u svemu tona sranjca...
    Meni barem paket nista nije znacio, osim pelena i mrez.ulozaka xD
    I samo sam taj veliki dobila...

Datum pristupanja
    Dec 2010
    SVEKRVA KOJA JE CEO DAN KOD MENE ...A PRIDE JOS LJUBI DETE U RUKE a znam da je ona krviac moje i njene bolesti
    GLAVU BI JOJ ODKINULA MOMENTALNO

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Reci joj bre da ne pipa detetu ruke!!! Ja bih joj odbrusila pa da je jos tolika... Krava!!!!

Datum pristupanja
    Dec 2010
    e naribala sam njenog sincica...a on ce to SIGURNO proslediti dalje A INACE sam ceo dan trcala sa maramicama u rukama i kako ova ponjusi samo rukice a ja maramice pa brisi ...
    CEO DAN TAKO
    valjda je kobiletina nesto skontala
    a ako joj se opet slucajno omakne isto ...ima da je naribam samo tako ...sve necu da pizdim aj kao bnicu fina al mi je danas bas puklo

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove