+ Reply to Thread
Strana 1 od 2
1 2 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 13

Tema: Vreme za novog bebca!?

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010

Vreme za novog bebca!?

Drage moje . Ja sam Tijana i imam jos malo pa 25 godina, imam Sina od 2 godine. Zrelo se razmisljam za drugo dete. Strasno bih volela. Ali nisam sigurna jer imam visak kilograma i to ne bas malo . Volela bih kada bi ste mi dale neke savete da li da pokusam da dobijem ili ne drugo dete. Hvala u napred!!!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    nema sta da razmisljas odmah predji na posao...a sto se tice viska kilograma posle porodjaja imas temu zove se "natasa" tamo su saveti razni
    kako smrsati...koliko kg si imala kad si ostala u drugom stanju akoliko sad..moj savet je da ne koristis nikakve preparate za mrsavljenje,vec prirodno..ali evo dolazi zima za koju kazu da ce biti hladna i duga tako da ipak to sa kg ostavi pa posle druge trudnoce.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Pa problem je sto sam ja celoga zivota bila mrsava i nekim cudom posle vencanja se ugojila 20kg. Pa u trudnoci zbog trudnickog dijabeta smela da dodam samo 9 sto sam i uradila ali sto je sve otislo porodjajem. Plasim se i zbog prvog carskog reza. Nije mi svejedno ali bas zelim drugo dete.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    predji na posao i nek je sa srecom..javi kad uradis test...hocu da nas sve obradujes sa divnom vescu...a kg kaze ti ostavi posle druge trudnoce..

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Kilogrami....

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ja boga mi neću drugo naredne tri godine ni da planiram! Hoću da uživam u svojoj ćerkici, pa tek kada ona malo odraste onda drugo... šta bih sada ja sa dvoje dece, jedva guram uz ovo jedno koje je zlatno!?
    mislim da ne treba praviti veliku razliku među decom, ali ni žuriti, jer svakom detetu treba posvetiti jako puno vremena!
    Tako da, tek kad Sole bude malo odrasla i bude razumno malo biće, onda ćemo raditi na drugom

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    i ja sam za tu variantu...........pa kad Kika odraste da odmorim godinu dana i napunim baterije pa drugo
    MaLeNa MaZa

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ja cu da radim na drgom tek kad Laki napuni 2...I taman kada bude imao 3 da dobije batu ili SEKU

Junior Member
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    cao barbarice ja mislim da je to lepa razlika u godinama ja sam trenutno sad sa prvim detetom i u 5. sam mesecu i kad budem planirala drugo gledacu da bude tolika razlika u godinama)))

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Navodnik Orginalno postovao jaca Pogledaj post
    cao barbarice ja mislim da je to lepa razlika u godinama ja sam trenutno sad sa prvim detetom i u 5. sam mesecu i kad budem planirala drugo gledacu da bude tolika razlika u godinama)))

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove