+ Reply to Thread
Strana 2 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 32

Tema: Decija garderoba

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    volite se bre ljudi,volite ljubite svoju decu....ma polako,muskarci se dozovu pameti tek kad zagusti...zato pokazi zube,on ce se smiriti,onda jos jedna beba,problem sa malom garderobom resen,i svi sretni!!!!!!!!!

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Muškarci se ne dozivaju nikada pameti! Ako su svojeglavi, takvi će i ostati! Oni su onakvi kakvim ih stvore njihovi roditelji, kao i svi mi, a i naša deca u budućnosti, i nema tu puno filozofije...možda ga uspete naterati da neke stvari malo koriguje u svom ponašanju, ali u suštini se ne menjaju... ili ga prihvatiti kakav jeste, ili adio, jer onaj ko se nada da će nekoga promeniti provede život u borbi sa vetrenjačama!
    A što se stvarčica za bebu tiče, ja sve čuvam, planiram još dece a i ako neko od bližnjih pre mene dobije curicu, imaće šta da nosi, ali neke stvari čuvam jer su mi jako drage i njih neću dati nikome osim svojoj sestri ako bude imala devojčicu kao ja!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao Skarlet Pogledaj post
    volite se bre ljudi,volite ljubite svoju decu....ma polako,muskarci se dozovu pameti tek kad zagusti...zato pokazi zube,on ce se smiriti,onda jos jedna beba,problem sa malom garderobom resen,i svi sretni!!!!!!!!!
    xaxaxaxaxaxaxa znas da je zagustilo ja sam kod mojih vec 15 dana i kuka da kad cemo se vratiti.

Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    xaxaxaxaxaxaxa znas da je zagustilo ja sam kod mojih vec 15 dana i kuka da kad cemo se vratiti.
    kazem ti ja,ma oni su svi isti,pametna zena moze svagog muskarca da >izmodelira <(izvinjavam se ne mogu da nadjem navodnike na ovoj glupoj tastaturi) po svom,samo polako....strpljenje je pola uspeha!!!! a kad se vratite,samo pametno!!!! i da resis taj >problem< sa garderobom!!!!!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    hajd da probam ....nije da nema pomaka ima ali znas kad covek nije svadljiv i kad mu nista ne smeta njemu je sve dobro i sve moze.

Junior Member beba's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ja svom sinu kupujem sve naj naj i markirano.....on mora uvek lepo da izgleda.

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Svaka beba lepo izgleda kada je čista, uredna i negovana, a ne kada je u markiranoj odeći!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    I ne znaci ako je markirano da je i lepo... Npr meni su chiccove (da kazemo da je marka, ali naravno da nije kao sto je nekada bila) stvari ogavne, pogotovo ona kolica i tako te zezancije...

Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao Barbarica Pogledaj post
    I ne znaci ako je markirano da je i lepo... Npr meni su chiccove (da kazemo da je marka, ali naravno da nije kao sto je nekada bila) stvari ogavne, pogotovo ona kolica i tako te zezancije...
    a tek garderoba,precenjena...pamuk jeste dobar,ali da decije pantalonice kostaju po 3,5 hiljada mislim da je puno...

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ma bre nisu oni sto su nekada bili... A cene su im i vise nego bezobrazne...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove