+ Reply to Thread
Strana 2 od 2
PrviPrvi 1 2
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 20

Tema: Hemoroidi

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    xaxaxaxaaxaaxxaxxaxaxaxaxxa ja sam se izblamirala...xxaxaxaaxaxaaxaxxa...ma i to je sport...xaxax

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Ja sam imala hemoroide u trudnoci. Ali, imala sam ih pre trudnoce. Koristila sam Faktu i mast i cepice godinama, ali nisam mi se cini kao da sam postala rezistentna na njih, kao da mi je bilo jos gore. Tada mi je muz doneo kremu Sulgan. Mojoj sreci nije bilo kraja! Sve me je proslo kroz 4-5 dana, a pritom nevidjeno hladi kremica
    Toplo preporucujem ukoliko ima neko ko bi mogao da vam donese to iz EU...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Ja sam hemoroide dobila negde u sedmom mesecu trudnoće.Ishranom sam kolko toliko regulisala stolicu, ali mi se krvarenje opet povremeno javljalo. Koristila sam razne kreme ali sve je to bilo kratkotrajnog dejstva. Od kako sam ih operisala nemam nikakvih problema, doktor čak i garantuje da nema šanse da se ponovo pojave.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Cula sam da postoji neki novi način operacije hemoroida kojim se oni zauvek otklanjaju. Već sam operisala dva hemoroidalna čvora pre dve godine, ali sada ih ponovo imam.Zna li neko nešto o tome?

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Navodnik Orginalno postovao Buca Pogledaj post
    Cula sam da postoji neki novi način operacije hemoroida kojim se oni zauvek otklanjaju. Već sam operisala dva hemoroidalna čvora pre dve godine, ali sada ih ponovo imam.Zna li neko nešto o tome?
    Ja sam operisala hemoroide najsavremenijom metodom koja se kod nas primenjuje. U pitanju je THD operacija. Mene je operisao doktor Draskovic. Vrlo sam zadovoljna. Tom operacijom se podvezuju sve arterije koje pune hemoroidalne čvorove, tako da nema šanse da se hemoroidi ponovo pojave.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Evo gde možete dobiti vrlo korisne informacije o lečenju hemoroida i THD operaciji http://www.hemoroidi.me/srpski

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Navodnik Orginalno postovao Nevenka Pogledaj post
    Ja sam operisala hemoroide najsavremenijom metodom koja se kod nas primenjuje. U pitanju je THD operacija. Mene je operisao doktor Draskovic. Vrlo sam zadovoljna. Tom operacijom se podvezuju sve arterije koje pune hemoroidalne čvorove, tako da nema šanse da se hemoroidi ponovo pojave.
    Koliko traje oporavak posle THD operacije?
    Nadam se da nije kao kod klasične, jer sam posle operacije bas dugo imala muke sa krvarenjem i bolom pri sedenju.?

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Oporavak posle THD operacije je vrlo brz, traje svega dva tri dana i uglavnom je to blaga nelagodnost. Brz oporavak je jedna od najvećih prednosti THD metode lečenja hemoroida u donosu na klasičnu operaciju i upravo jedan od razloga zbog kojih sam se odlučila za taj vid operacije.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Ja sam imala hemoroide u prvoj trudnoći, evo sad kako sam saznala da sam ponovo trudna opet ☹️
    Meni su se povukli nedelju dana posle porođaja, ništa mi nije pomoglo...

Member MamaMia's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    U trudnoći ništa ne pomaže, slažem se...
    Ali trudnoća je lijepa vijest, čemu tužan smajlić?

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove