+ Reply to Thread
Strana 1 od 2
1 2 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 20

Tema: Hemoroidi

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010

Hemoroidi

Drage moje ja sam u petom mes.trudnoce 21 nedelja.Dobro se osecam,do sad sam se 7 kg.ugojila kazu da je to normalno.Imam problem sa unutrasnjim hemoroidima,nekad mi se i krv pojavi na stolici.Imam neku mast sto mi mama dala,nema naziva posto je pravljena prirodno,od maslinovog ulja i nekih trava,koristila sam i slabo mi pomaze.Zna li mi neko reci da li to moze nedaj boze stetiti mojoj bebi?Na biljnoj je bazi,al otkud znam,citala sam svasta pa zato,a doktorici nisam jos rekla.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    pa bilo bi bolje da se posavetujes sa doktorom jer mozda ta mast nije bas za tvoj problem,mozda ti treba neki lek....
    bolje proveri sa doktorom
    MaLeNa MaZa

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ne verujem da može da škodi bebi a ti moraš sebi da pomogneš pa lepo pitaj ginekologa da ti nešto preporuči da se ne bi pogoršalo. Oni mogu da budu neprijatni! Neko ih nikad ne dobije a neke žene ih dobiju posle porođaja.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    sa mnom u bolnici je bila devojka koja je imala hemoroide ,prirodno se porodila...posle porodjaja veci problem su joj bili hemoroidi ti unutrasnji... nego rana...kupi fastum mast i mazi svako vece...i vodi racuna o ishrani ti sad svakako ne smes da jedes zacinjenu hranu,slano...mozes da pijes caj za trudnice i neces imati problema...ja nemam hemoroide i nisam dobila u trudnoci ali sam mazala fastum cisto preventivno..

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Da,i ja sam to koristila, nisu me boleli ali sam imala drugih neprijatnosti. Probaj.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    znam da su dosadni i da su unutrasnji dosadni i odnosu na spoljasnje ....sve je to posledica nezdravog nacina zivota...

Senior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Nije fastum - to je za sportske povrede, nego FAKTU gel.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Jeste, u pravu si Rossana, sad smo se izblmairale, ja se sećam da je plava tuba a imena se ne sećam...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Hvala vam na savetu probacu

Senior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Ma, Srna, niste se izblamirale! Uostalom, ovde već pričamo o blamerskim problemima, pa blama ne može da bude!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove