+ Reply to Thread
Strana 1 od 4
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 38

Tema: Koje osobine kod muškarca cenite?

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010

Koje osobine kod muškarca cenite?

Sad smo već sve udate i ovo možda i nije tema za nas, ali koje osobine vas privlače i da li ste uspele da se udate za nekog ko ima bar delimično ono što ste priželjkivale. Ja sam po tom pitanju promašila temu, jer sam pored sebe htela da imam blagu, strpljivu i najviše od svega duhovitu osobu a dobila sam namrgođenu, večito nervoznu osobu koju je smisao za humor zaobišao u širokom luku. Kod njega me je privukla odlučnost i ozbiljnost ali je to bilo kratkog daha. Iza odlučnosti se kriila tvrdoglavost i želja za kontrolom a iza ozbiljnosti samo stramalost bez mladalačkog duha i vedrine.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    hm osobine kod muskarca....pa da li njihovi karakteri imaju bilo kakvu osobinu to su za mene amebe...sve ono sto nisam zelela ja sam nasla u njemu,coveka koji je lenj,aljkav,samoziv,sebican,svojeglav,tvrdogla,ego centrican...ali eto mislila sam da je savrsen za porodicu za brak za nesto sto se zove zajednica..medjutim nista od toga CIST PROMASAJ...tako da kad bi zivela u bajci i sve nestalo a ostao moj mozak koji funkcionise ovako znala bih kako da odaberem..sreca pa imam sestru tako da njoj prenosim svoja gorka iskustva...muskarac kad se ozeni mora na prvo mesto da stavi porodicu a potom sve ostalo onaj ko to ne shvati za tog nije ni porodica ni deca..

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Jako mi je zao sto imate takva iskustva... Mozda u stvari ja imam srece, jer sam se udala za nekog ko mi zaista prija, za nekog koga sam sanjala. Osim izgleda sve je pun pogodak.Kao mladja sam sanjala da cu se udati i osnovati porodicu sa lepim visokim , crnim momkom plavih ociju... duhovit, ozbiljan, uporan, privrzen... covek od akcije ( e to nije, treba mu inicijalna kapisla, citaj ja ).Mozda i zbog toga sto sam dfugo birala, birala i na kraju izabrala onog pravog ili je on mozda mene izabrao, mada to i nije vazno... nasli smo se!!!

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Meni je jako vazno da mozemo zajedno da se smejemo i kada je tesko, a i kada je to lako. I zaista imam pored sebe nekoga ko jos uvek moze da me zasmeje i po noci i dana. Volim kada je muskarac stalozen, strpljiv i da zna da me vodi kroz zivot, sto je malo teze jer sam ja ta koja uvek voli da ima kontolu.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    osobine....ima li moja lenstina osobine?pa recimo da voli da radi i zaradjuje,nikad mu novac nije dovoljan pa uvek tezi za vise.Mislim da je to jedina osobina.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    meni je drago da cujem da postoje mukarci koji su borci i kojima je porodica nesto sveto, ja ne mogu da kazem da ja imam takvog muskarca...ili mogu da kazem da zatvorim lap top i da pitam sebe zasto lazem...nisam nasla ono o cemu sam mastala...a htela sam da imam muskarca koji je uvek za mene koji ce mi biti podrska kome cu biti podrska i da cu umorna s posla jedva cekati da dodjek kuci i budem sa bebom i muzem ..nisam to dobila ,okrenula sam se detetu i ispunjena sam ....nisam peesimista tako da uzivam u bebi ...svim zenama koje imaju pored sebe sjajne muzeve zelim srecu i drago mi je sto takvi postoje...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao sandra kika jovanovic Pogledaj post
    osobine....ima li moja lenstina osobine?pa recimo da voli da radi i zaradjuje,nikad mu novac nije dovoljan pa uvek tezi za vise.Mislim da je to jedina osobina.
    e draga moja Kiko nije to sve na svetu ..novac je preduslov za srecu...ne zaboravi da si sama sa bebom 30 dana..a on je tu 1 dan...

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Bolje sama nego snjim....he he he........sad ce da me pitaju sto sam se pa udala????Udala sam se zato sto mnogo ocu da isprobavam a sad da cutim.
    Pa novac ti obezbedjuje srecu....ja od ljubavi ne mogu da zivim niti da se hranim.Kod nas je novac uvek najvazniji,prvo to pa posle.....
    Nikad nisam volela da vidim nesto i da ga prizeljkujem zato sto ne mogu da ga kupim.Bolje ovako,bar me to ispunjava
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    nije kiko sve u novcu doci ce vreme kad ce ti trebati sve sem novca...sta ces da radis za godinu dana kad dete malo odraste a ti sama...reci da ti je super kad legnes u krevet sama?

Datum pristupanja
    Sep 2010
    kupim zoko vibrator........he he he.....
    tad necu budem sama
    MaLeNa MaZa

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove