+ Reply to Thread
Strana 4 od 4
PrviPrvi ... 2 3 4
Prikazivanje rezultata 31 do 38 od 38

Tema: Koje osobine kod muškarca cenite?

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    nisam pametna..imama utisak da moram da radim protiv sebe..a to ne volim nikako...

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Slatka, i nije poenta da radis protiv sebe, vec da radis za sebe... odatle trebas da krenes!

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    da a on....
    pa zamisli da ga nema.
    MaLeNa MaZa

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Ma, neka ga ...ali da nama bude lepo i potaman, ako je usput i njima , cool, ako nije, pa neka se potrude!

MA J.....M TI MUSKARCE,TREBA SE SEBI POSVETITI,DATI MALO ODUSKA,NE DOZVOLITE DA PADNETE U DEPRESIJU...TREBA URADITI NESTO ZA SEBE LEPO,KAD VEC ON NECE DA SE POTRUDI.LAKO JE MENI PRICATI,JA IMAM DIVNOG I PAZLJIVOG MUZA ZA SADA JE TAKO,AL UVEK CU DRZATI DO SEBE TO NEZNACI DA CU SAMO NA SEBE MISLITI,NEGO NECU DA PADAM U TRANS-nadam se ZATO DRZITE DO SEBE!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ovih dana sam bez muza ...nismo se razislii necemokod mojih sam ,bio je i on ali se vratio za Bgd .Posto sam ovde odrasla i provela dobar deo zivota stekla prijatlje i prijateljice sad smo se sreli i razmenili utiske o tome kako izledamo gde smo sta radimo sta nam se desava kakvi su nam brakovi.I ostala sam zapanjena od 12 drugarica 7 je razvedeno jedna je tu i tamo a ostale 4 imaju muza i nesto kao decka...izlaze babe i dede cuvaju dete,decu,sve im je dozvoljeno.Kada sam pricala o svom braku rekle su mi da sam ja srecnica,da je muz za pozeleti,i da sve probleme koje imam da su to problemi koje ja pravim.Zamislila sam se da li je zaista sve tako?

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao Sanja Sakili Pogledaj post
    MA J.....M TI MUSKARCE,TREBA SE SEBI POSVETITI,DATI MALO ODUSKA,NE DOZVOLITE DA PADNETE U DEPRESIJU...TREBA URADITI NESTO ZA SEBE LEPO,KAD VEC ON NECE DA SE POTRUDI.LAKO JE MENI PRICATI,JA IMAM DIVNOG I PAZLJIVOG MUZA ZA SADA JE TAKO,AL UVEK CU DRZATI DO SEBE TO NEZNACI DA CU SAMO NA SEBE MISLITI,NEGO NECU DA PADAM U TRANS-nadam se ZATO DRZITE DO SEBE!
    Draga moja Saki cuvaj to sto imas i ne trazi mnogo naravno da sve treba da drzimo do sebe jer ako ne postujemo sebe nece nas niko postovati.

Member Lena's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Vredan je jako.Kad zeli da mi se posveti to radi u potpunosti.
    Ali lepse mi je bilo dok smo se zabavljali...Sada mi se cini da bi pre popravljao kola,isao na posao,popravljao stvari po kuci nego da provodi vreme samnom i detetom.Borim se koliko mogu da se vise posveti prvenstveno detetu pa i meni ali tesko ide.Fali nam jos finansija a on crkava da nam to obezbedi....Znam da me voli i to mi je vazno .Ponekad mi se cini da kad nemas para dzaba ti sve ostalo

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove