+ Reply to Thread
Strana 3 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 38

Tema: Koje osobine kod muškarca cenite?

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Nama, ženama tako malo treba da budemo srećne, osim ako nismo proračunate i pohlepne. Na našu prvu godišnjicu dasa je gledao formulu 1 (koju ja ne podnosim), nije mi ni čestitao jer kao nema para...Nemaš para, pa šta? skuvaj mi kafu, odvedi me u park, oslobodi me kućnih poslova tog dana,bilo šta od toga bi me usrećilo... Ali,ko ne želi,sve mu je teško!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ja sam 10 godina u Bgd sama zivela sam sa tim deckom i kazem vam kako je bilo..bajka,bajka,nismo imali dovoljno novca ali smo bili srecni...jeli smo kad smo imali kad nismo nekako smo se snalzaili ali postojalo je postovanje....pomoc...nikad se nije desilo da ja usisavam a da on sedi ne sve smo radili zajedno..cak i po pitanju tv...sve smo gledali zajedno utakmice,show program,serije,ma sve..a ako vam kazem da za tih 5 godina nijednom nisam otisla kod pedikira on mi je sredjivao stopala,farbao kosu,kad je cica zima on ide da mi prjavi ispi da se ja ne smrzavam...to je bio zivot kao iz bajke.
    Evo jendog momenta kad Srna pomenu godisnjicu...ja putujem kuci a on je kao juce otisao kuci ,sutra nam je godisnjica,pakujem se da krenem na voz neko zvoni na vrata on...by the way ja sam ljuta zasto je otisao pre mene kuci i sta je sa godisnjicom...tako besna otvorim vrata on udje ja uzmem kofer i odem na stanicu,bez reci ...kuci sam par dana vracam se za Bgd prazan stan pakujem stvari otvaram ormar a tamo poklon sa cestitkom i pismom u kome kaze da nije zaboravio da je hteo da me iznenadi i da me voli do najudaljenije zvezde...ja sednem i pocnem da placem neko zvoni otvaram vrata a tamo on sa buketom cveca...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    sve su to sitnice koje znace .....a ako kazes da ti godisnjica nista ne znaci i da ti moj rodjendan ne znaci pa onda ti ni ja ne znacim...muz mi je obecao Veneciju za godisnjicu ali verujte da bih najsrecnija bila kad bi mi doneo papir za razvod.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Nemoj tako, razočarana si i ljuta ali kod vas mogu stvari da se poprave na bolje, veruj mi.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    nisam optimista..kad ce biti ljubavi,smeha i hemije ako ne sad kad je beba mala a mi mladi...ovo je obicna apatija...nema izlaza...a postojale su sve prdispozicije da budemo srecni...

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Pa, ucini nesto da se to promeni! Pokusaj bar, budi malo ti romanticna, iznenadi ga ... pokazi mu kao bi ti to! Mozda mu treba malo vise da se ta kapisla upali... mozda misli da je to sve bez veze kada imas toliko posla, kada si hronicno umorna i neispavana...Tako nastaje , tj prestaje da ljubav zivi sa nama... kada pocnemo da je proterujemo zbog obicnih dnevnih oaveza, pa onda zbog obaveza na poslu, pa zbog jurnjave za novcem... i tako ona ode...

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Znate kako obicno stariji kazu:"da mi je ova pamet i ona mladost'
    kad bi svaka zena o tome razmisljala pre nego sto se uda,brakovi bi bili savrseni.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Sandra u pravu si ....mama Taco sve sam pokusala nema pomaka...i da zivim u haosu i da sve cooliram i da se nasmejem kad mi se ne smeje i da ga zamolim ali nema pomoci...sigurno zvuci nenormalno ali je istinito...utopija..

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    I ta drzava je jenom postojala! Nemoj dizati ruke pre vremena!

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Tačno! Opusti se malo, ti si ta koja je napeta,on je neka flegma, uradi ono što je zaista bitno, naravno da mora biti čisto za dete, pogotovo ako puzi, ali skuvaj za dva dana za vas, kupi nekad gotovu kašicu pa ćeš imati vremena da opereš prozore itd, Idi malo do neke drugarice, razgovaraj o bebi,raduj se što je sve ok...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove