+ Reply to Thread
Strana 2 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 38

Tema: Koje osobine kod muškarca cenite?

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Novac tj njegov nedostatak može da bude veliki problem i može da utiče na odnos dvoje ljudi ii bolje je da ga ima dovoljno i da smo sa te strane opušteni, ali ovo je Srbija. Zorana, ti mi zvučiš kao da za vas nije sve izgubljeno i da tu treba malo više truda sa njegove strane, pa ako je bar malo razuman, pričaj sa njim, bori se...ja sam dugo pokušavala.

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Uglavnom rasprave i pocinju zbog nedostatka novca. Kada smo moj muz i ja poceli da zivimo zajedno,a to je bilo pocetkom onih nesrecnih 90-ih, desavalo se da bukvalno nemamo za hleb. Ali, tada nam to nije smetalo. Medjutim, danas nisam sigurna da bih ponovo mogla da prezivljavam taj period (mada nikad ne reci nikad). Novac nije presudan za srecu, ali neizostavno da je jako bitan cimbenik bracne srece. Lepo je da se mo volimo, slazemo, ali uvece legnes praznog stomaka i ako deci nemas sta da ponudis, to svakako utice na bracnu idilu.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Definitivno utiče ako ljudi nisu izgradili čvrst odnos, ako su razmaženi i očekuju da uvek neko treći pomogne a ne da zasuču rukave pa daj šta daš da se obezbedi novac. Kad sam rekla mužu da nađe dodatni izvor zarade da bi ja mogla da učim a ne da trčim i dajem časove,on se zabezeknuo,šta on da radi pobogu?

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Ja imam tu sreću da je moj muž privržen porodici i stvarno se trudi da ne oskudevamo ni u čemu. Njegva vrlina koja mislim da je više mana je što je isuviše dobar i ne svadljiv, i nije preveliki borac za sebe, valjda se zato i slažemo, jer ja bih i na d... progovorila, ja sam večiti buntovnik i kavgadžija ali nikad bez razloga, sve je potkovano dobrim argumentima. Ja sam ustvari vođa, a on je dobar sledbenik.

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ja sam u zadnje vreme pocela da prihvatam pomoc baka i deka u smislu da kupe deci sta treba od odece ili za skolu. Ranije sam to nerado prihvatala, ali sobzirom da to njima cini zadovoljstvo, a i situaciji su da pomognu shvatila sam da i nije tako strasno prihvatiti poklone kada su vec ponudjeni.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Znate sta, bilo je trenutaka kada zaista ni za hleb nismo imali... a ni u izgledu para... izmisljala sam i smisljala razno razne recepte i nazival;a ih cudnim imenima, objasnjavala im da smo na dijeti i da tako prociscavamo organizam... tada smo zbili nase redove i sada vise niko nista ne moze, vezani smo tajnom... jako dugo smo bili bez novca, bar je meni bilo dugo, ali smo to prebrodili, a da nismo morali da trazimo od od onih koji imaju i vrlo rado daju, ali da niko nikada ne zaboravi da su to uradil! Mi smo sada kao jedno...

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    To je sjajno, mama Taco, tome i takvom odnosu sam se i ja nadala, to je ono pravo, i u dobru i u zlu...

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    za vreme studija sam se zabavljala sa ddeckom u koga sam 8 godina bila zaljubljena i posle tolikog vremena pocnemo da se zabavljamo i malo po malo pocnemo da zivimo zajedno...ziveli smo 5 godina i bilo je divno sad iz ove perspektive,studenti ni on ni ja nismo iz Bgd bezbroj puta bez dinara ali sam pravila punjene paprike punjene samo pirincom i zatvorene krompirom i zagorele su jer smo se mi ludo ljubili ali samo ljubili...ostali smo gladni ali smo se ljubili,frizider nam je vise puta bio prazan nego pun,kao i stomaci ali smo davali ispite,voleli se,i nismo se bavili novcem,koliko imamo imamo.Razisli smo se jer je njegova sestra umesala prste ....to sto je on radio za mene nece niko vise nikad...nisu bile u pitanju materijalne stvari vec ljubav,emocije,postovanje,delovao je na mene kao bensedin....dobio je od roditelja 200 eura,170 je dao za stan a ostalo je 30,platili smo racune i ostale su 3000 hiljade,otisli smo da setamo,i ja vidim torbu koja mi se dopala samo tako a kostala je 2500 ...kupio mi je i ostali smo sa 500 din do kraja meseca.Bili smo kao jedno..ali nije nam se dalo....

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    uau.....zivot ko iz bajke
    MaLeNa MaZa

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Baš mi je žao Zorana, meni je krivo što nisam prvo živela neko vreme sa sadašnjim suprugom, kao proba, pa da vidimo da li možemo ili ne i to u iznajmljenom stanu bez mame i tate!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove