+ Reply to Thread
Strana 1 od 6
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 51

Tema: Mladost,ludost

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010

Mladost,ludost

Caos zene!
    Pa ajmo malo o nasem devojackom zivotu,pricajmo malo nase nezaboravne dogadjaje.
    Aaaaa.....sta kazete?
    Ko ce prvi da raspali?
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Sep 2010
    He he he....sta bi bilo da su te bacili?Naucila bi odma da plivas
    Evo jedne moje gluposti iz skole.Bila ja na casu matematike.Prof.je bila mlada ali vrlo uzdignuta zena,ako nosi roze minjdjuse,sve je na njoj bilo roze pa cak i lak na noktima.I tako mi nju slusali kako lupa o nekim razlomcima kad nam sine na pamet da je slikamo malo pa da se posle zezamo.I ko ce to da uradi,pa ja naravno.Kako ona pise na tabli ja izvadim mobilni i na brzinu slikam ali njenu zadnjicu.Kad okrenu se ona i vide me.Uzne ona meni tel i vidi sliku,a na slici njena pozamasna zadnjica.Pukne ona od besa pa me najuri kod direktora.Posto me je direktor dobro znao jer sam ga tako svaki drugi treci dan posecivala,skuva on meni kafu i cekamo profesorku.Dolazi ona besna,baca telefon na sto i sva namrgodjena sece me pogledima.Pogleda direktor sliku,pa stavi naocare da bolje vidi,(sigurno se napalio na zadnjicu)i kako ja pijem kafu a on meni:"nisi sandra valjda od onih,pa zar profesorku?"tu sam htela da se zadavim.....napravi covek od mene lezbejku.Ali mi je zato razredni cestitao na glupost pa je i sam prebacio sliku,sigurno da je cuva za uspomenu.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ha ha ha........
    MaLeNa MaZa

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Mioji ortaci mnogo voleli da piju dok su bili mladji... svako vece sam ih razvozila kucama i drzala ih u kupatilu dok povracaju.. dosadi to menii ja im kazem da cemo sledece vece zajedno da pijemmo, a oni u smeh... jer ja nikada nisam pila, bar ne sa njima.Ali morate imati potpunu sliku mene u tim godinama... mrsavica, kratke kose, farmerke, vijetnamka i martinke... odlican djak, sportista...I tako, dodju oni po mene, pa u kafic.Narucimo prvu turu, svi oni pivcugu, ja vodku, oni pivcugu, ja vodku i mleko... i tako doguramo do trece ili cetvrte ture kada i oni predjose na vodku... poslednju turu im vlasnik lokala nije dao jer su se ubili kao zveri, a meni je rekao: a tebi, mala nista!? Pa da kada ti se osladilo! I tako ja ponovo vuci kuci kuci one barabe, povracali su svuda po kolima, a ja sam namerno vozila sve po nekim combama ( kola nisu bila moja)... i tako, ja sam ih uvek vozila ... cetiri godine sam se vozikala po gradu i pozdravljala sa saobracajcima, koji su bili izuzetno ljubazni, i uvek su se smejali momcima u kolima koji su bili prebijeni od pica... a onda sok za sve njih kada sam punila 18 i upisala voznju JER NISAM IMALA VOZCKU DOZVOLU

Datum pristupanja
    Sep 2010
    ha ha ha....jao mama Taco,ti mislila da ce oni voziti tebe a ono ti mrtva trezna....ha ha ha....
    MaLeNa MaZa

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Drugarčina, nema šta!

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    A tek da si im videla face kada su shvatili da sam ih po celom gradu svako vece vozikala bez dozvole...Jednom sam se nadobijala MILKA cokolada, nekih 10-15 kom... Cesto smo prolazili pored groblja kada smo se vracali iz grada, tako meni padne na pamet da se kladim sa njima " ko sme duze i dalje da proseta po groblju, ali sa one neosvetljene starne!" Prihvate svi, i krenemo kud koji mili moji, a da se nadjemo kod kapele posle ponoci! Celo groblje sam obisla, pozdravila se sa svima koje sam tamo imala, procaskala sa cuvarom i dosla do kapelice, sa zadnje strane, vidim moje ortake, viknem GDE STE BANDITI, BEZ'TE MRTVI, EVO ZIVIH! Oni poskakase, ko preko ograde , ko kroz kapiju i pedala... jedva sam stigla dvojicu.Sutradan u skoli su me cekale Milke, ali da nikom ne pricam sta je bilo!
    Isla sam sa njima i na zakazane tuce, kraj protiv kraja, tukla sam pa je prstalo, bez milosti...a kada naletim na nekog jaceg, ja skinem kacket i on me ostavi, satro, gde da bije zensko...Mada je to upalilo samo par puta... posle sam morala da se snalazim...

Datum pristupanja
    Sep 2010
    ha ha ha....pametno.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ti ko ja mama Taco,volimo da lemamo.
    Tako ja djuskam u disko i tek tuca meni pred nos.Potukli se momci pa lete flase na sve strane.Ja onako pripita da se dokazem pa posla da se bijem.Uznem flasu piva pa cu da se gadjam kad momci stali svi i gledaju me kao da nisam normalna.Ziv me sram pojeo pa onako spustim flasu i kazem im:"Samo vi nastavite momci,odo ja"i pognute glave pravac kuci.Sutra su me svi zezali,Sandra razbijacica,a gde ja snjima da se bijem,pa odvalili bi me.Ali imala sam od toga i prednosti,furala sam sa naj...momcima,jao svi oni misici.uuuufffff jeb... ti mladost.
    Last edited by sandra kika jovanovic; 10-12-2010 at 00:43.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Sep 2010
    e a sad nesto za sta me je i dan danas sramota.
    Raskinula ja sa deckom,varao me covek na sve strane pa mu ja dala korpu.Palo mi krivo i to vece odem sa drugaricama u disko da se napijemo ko stoke i zaboravimo na tugu.Pijemo mi tako,mozda nekih 12 tura narucimo i ubijemo se ko zvecke.Narucim ja jos jednu turu a zaboravim da sam sve pare dala.Donese konobar pice i kaze koliki je cek,a mi svi poceli da se hvatamo za dzepove a oni prazni.I ja(budala)Izvadim nov telefon sto sam od oca dobila za rodj.i dam konobaru umesto pare.Tek konobar me gleda i smeje se...covek nas castio tu turu a meni zamalo da uzme tel.Jao i dan danas me sramota kad ga vidim.
    MaLeNa MaZa

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove