+ Reply to Thread
Strana 2 od 6
PrviPrvi 1 2 3 4 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 51

Tema: Mladost,ludost

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Mene je jednom konobar opelješio, vratio mi mnogo manje i baš sam pobesnela jer čekaj malo, ja ću ti ostaviti bakšiš koliko želim. Inače dečko fin na prvu loptu, iz dobre porodice, student. I odem ja do njega da ga ne blamiram (tada još nisu uveli fiskalne) i lepo zatražim ceo kusur i kažem- sad si to uradio i nikad više, skroz netipično za mene. A on šta, kako, nisam ja u pravu... I ja pogledam u pravcu gazde i odmah mi je regulisao račun. Posle me je zaobilazio u širokom luku.

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao Srna Pogledaj post
    Mene je jednom konobar opelješio, vratio mi mnogo manje i baš sam pobesnela jer čekaj malo, ja ću ti ostaviti bakšiš koliko želim. Inače dečko fin na prvu loptu, iz dobre porodice, student. I odem ja do njega da ga ne blamiram (tada još nisu uveli fiskalne) i lepo zatražim ceo kusur i kažem- sad si to uradio i nikad više, skroz netipično za mene. A on šta, kako, nisam ja u pravu... I ja pogledam u pravcu gazde i odmah mi je regulisao račun. Posle me je zaobilazio u širokom luku.
    i ja bi isto uradila!!!!!!!!!!!!!

Datum pristupanja
    Oct 2010
    dok se nisam udala imala sam obicaj da zezam decka sa kojim se vidjam!!!!!kupim novi broj telefona i saljem mu poruke navodno kao neka druga devojka cisto da proverim da li hoce da me prevari!naravno oni ne samo da hoce da uzvrate poruke vec i zovu da cuju glas toj devojci!a ja pametna stavim peskir preko slusalice i tako sve prodje sve ok!samo jedan se upecao tako!hteo je da se vidi samnom navodno znao je da sam ja!!!ahahaha sta cu kad moram sama sebe da uverim sa kim se vidjam!inace i mog muza sam tako proveravala i jedini je on koji nije hteo nista ni poruku da uzvrati a kamoli da se vidi sa tom osobom(samnom)!!!!!posle sam mi rekla da sam to bila ja!jer mi je bio smesan i htela sam da mu dam doznanja zasto sam to uradila!!!!!!!jer mi je stalo do njega!jeste blesavo ali radi provereno!!!!!!!!!!ponekad mi i dan danas poslajem slicno nesto sa novog broja i ista je reakcija!!!!!!!ma ja sam blesava na 1000 nacina i stavova!!!!!!!eto to je moja ludost u mladosti*sad kad tako kazemm)napisem( osecam se kao neka baba!!!!! mina86

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Pa i mlada si Mina! Uživaj!

Datum pristupanja
    Oct 2010
    eh pa da me vidis rekla bi da nisam!!!!!ahahahha seda sam kao moja baba od 70 godina!!!!!!!!hvala onome ko je izmislo farbu za kosu!!!!!hvala srnice i ti sito uzivaj i ljubi sincica!reci mi jel mu je sada bolje?jer zadni put kad smo caskale ovde bio je nesto bolestan?pa da netrazim tvoje statuse od pre 2 meseca bolje da te pitam pozic

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Odem ja ujutro u skolu kao i svako drugo naravno.Smorim se na prvom casu,pa mali odmor zadimim cigaretom i opet na cas.Medjutim jedna devojka iz odeljenja(nismo se mirisale)Pocne nesto da me vredja na moj racun.uuuffff...poludim ja pa smisljam sta da joj uradim.Vidim ja ona kupila novu jaknu pa mi zatreperi lampica,sinula mi ideja.Uzmem ja moju kremu,i lepo istiskam celu bocicu u njenu kapuljacu.Ma pade mi krivo za kremu,nije ona vredna tih para.Vidi ona to pa se baci u plac,rove devojka celih 20min.Pozove pedagoga i sad pita covek ko je,a ja kez do usiju.Shvati covek pa za ruku kod direktora.Jos me pa direktor sanje kod psihijatra a ja njoj:"Ti li si za oni ludi?" A zena mi udari suspenziju na dve nedelje.E bas mi je prijao odmor pa sam joj se zahvaljivala usput.Od tad kad me direktor posalje kod nje,zena me odma vraca i pise da je sve uredu.
    MaLeNa MaZa

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    U skoli sam bila primeran djak, sve petice i sta sve ide uz to, ali kada napustim skolsko dvoriste, okrecem curak naopako... lele onome ko mi stane na zulj... celog zivota sam vukla kao repove neke zatvorske momke, ja sam im bila maskota, kazem sta mislim, pa kud puklo da puklo, to im se jako svidjalo... a branila sam ih i verbalno a i ... mnogi od njih su dobri momci, ali malo ludi... neizzivljeni...neki su predozirali, neki su po zatvorima, ali ih se uvek rado secam i ako se slucajno vidimo negde, bas se obradujem... Volim taj deo mog odrastanja, prozivela sam ga punim pluicima, putovala sam svuda, pa skoro sam radila sve sto mi je palo na pamet... i ne kajem se ni zbog cega i ne bi se vratila u to doba, lepo je jednom proci kroz to ali ... sada vec... Ma bas kao sto narod kaze, mladost, ludost...

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ti si mama Taco prekaljena i zato se dobro nosiš sa svojim ispunjenim rasporedom. Podsećaš me na moju bivšu koleginicu koja je delovala spolja malo grubo i uvek se družila sa momcima, branila slabije od sebe, ali iznutra jedna nežna duša. A da ne pričam koliko je materinstvo smekšalo!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ja se nisam nesto opijala kao devojka..imala sam akciju jednom godisnje da se napijem ali uredno dodjem kuci i to je to...bila sam smerna i fina devojka ponekad neka bubica i to je to...a i kad sam dosla u Bgd nisam se mnogo promenila bila sam zeljna nekih finih stvari koje nisam imala u svom gradu,nemojte pogresno da me shvatite nisam odrasla pod staklenim zvonom imala sam neke bubice ali ne tipa da se bijem i opijam,malo zalim sto nisam znala da se opustim i da to prozivim...ali ne zna se sta nosi noc sta nosi dan mozda sad krenem u akciju

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao mama Taca Pogledaj post
    U skoli sam bila primeran djak, sve petice i sta sve ide uz to, ali kada napustim skolsko dvoriste, okrecem curak naopako... lele onome ko mi stane na zulj... celog zivota sam vukla kao repove neke zatvorske momke, ja sam im bila maskota, kazem sta mislim, pa kud puklo da puklo, to im se jako svidjalo... a branila sam ih i verbalno a i ... mnogi od njih su dobri momci, ali malo ludi... neizzivljeni...neki su predozirali, neki su po zatvorima, ali ih se uvek rado secam i ako se slucajno vidimo negde, bas se obradujem... Volim taj deo mog odrastanja, prozivela sam ga punim pluicima, putovala sam svuda, pa skoro sam radila sve sto mi je palo na pamet... i ne kajem se ni zbog cega i ne bi se vratila u to doba, lepo je jednom proci kroz to ali ... sada vec... Ma bas kao sto narod kaze, mladost, ludost...
    Ja sam isto bila dobro dete u skoli, ali cim predjem prag... Najvise mi nedostaju oni dobri stari koncerti po halama, pa gurke, sutke... Svi smo se onda palili na EKV, Azru, Corbu, Parni valjak... A, sto kazes vazda su se nekja vancage lepile za mene, ali nikada nisam bila u iskusenju da podlegnem losem uticaju i uzmem malo pilule za lilule. Dobro da se pilo, pilo se, ali sa merom i tamo gde nece da nas vide siroke narodne mase. Privatne zurke su za to zakon. Jedne godine, bas negde pre pocetka svog sr... u zemlji krenemo drugarica i ja put Dubrovnika. Ali, s obzirom na opstu situaciju stigosmo do Budve i resismo da tu malo zastanemo. I s obzirom da smo nasli super drustvo resismo da leto provedenmo malo i tu. Kako smo bili sirokih prstiju ostali smo bez love posle 10-ak dana, a s obzirom da nam je bilo mnogooo lepo resismo da ostanemo s nekom ekipom jao par dana i to na plazi. To mi je bilo najlepse letovanje na plazi, pod zvezdama, logorska vatra i tako to... A, sad bi mi falilo i kupatilo i struja i jos trista nekih cuda.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove