+ Reply to Thread
Strana 2 od 8
PrviPrvi 1 2 3 4 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 78

Tema: I očevi u postporođajnoj depresiji

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Pa da,ovo sad posvadja se par,odma kod psihologa da se lece!Kolko se meni cini,jos malo pa ce nas oni posecuju svaki dan...da se lecimo
    MaLeNa MaZa

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Kamo sreće da smo podigli kredit za stan pa makar i da smo sto metara dalje ali da smo sami i da se oslanjamo jedno na drugo! Bogami bi se svi više cenili međusobno i voleli i susprug bi morao da se uključi. Ovako on dete odnese kod svojih da ga hrane, dase igraju sa njim a on sedne i čita novine. kakva depresija pored takvih roditelja"Neka sine, ja ću!" Ja sam mogla pasti u depresiju, ali sam se zaljubila u dete n prvi pogled i nisam mogla da dočekam da ustanem iz kreveta i da ga presvlačim, kupam...

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao Srna Pogledaj post
    Ne bi ja to nazvala postporođajnom depresijom kod muškaraca već "Upomoć! Nisam više u centru pažnje" depresijom.
    i ja mislim da je to prava dijagnoza ....sta ce sad biti sa mnom ...uzas..ali zato zene treba da budu mudre i odmah da ga ubacve u masinu...e to je jos jedan razlog zasto bake treba da se sklone sa strane da bi i jedan i drugi roditelj bili uz dete a ne baka jedna baka druga a calete boli uvo..ne vec mama ,tata, i beba,,,, e pa da vide...nije lako ali se pomazu...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    a postoje zene koje su borci pa odmah ce sve same sve mogu ,,ali ima i mudrih koje nista nece bez muza ...e od tih mudrih treba uciti...zena treba da bude dobra majka,supruga,domacica,a muz mora da bude borac,zastita,i stub porodice..

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    U potpunosti se slazem sa tobom !

Datum pristupanja
    Sep 2010
    da....
    MaLeNa MaZa

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    I ja se slažem ali to može tek kad shvati da ima svoju porodicu za koju treba da se bori.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    mnogi od njih ne shavte..moj nije shvatio..ili je shavtio ali bi voleo da zivimo kao hipici sve nam je lepo osmeh na usta mi uzivamo slusamo muziku...a dete pa tu je ...ma muskarci su u strahu i depresiji ok kad se rode a da ne govorim o momentu kad se odvoje od svojih mamica...musko mora da je borac,kao sto zena mora da bude dobra majka,supruga,i kurva u krevetu,tako i muskarac mora da bude borac da grize da se zrtvuje za sve a ne jao rodila se beba ja nisam broj jedan ,,,ma nije valjda...ja svaki dan pricam da je beba tu da nismo vise mi prve violine...a postporodjajna depresija kod oceva ma to je nova dijagnoza da li u nekom selu ima te dijagnoze ...nema...vec muz ide na njivu radi bori se ...a ovi ovde ja sta sad...ma batina je iz raja izasla ....

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Tako je,kod nas u Leskovac se na seljackom kaze,Motka je izasla iz raj.....e to tako babe pricaju.Treba muz u mnogo cemu da se pokaze i bori za porodicu,e a kako znaju da klepaju decu,to im nije tesko a kad treba da se staraju oni odma kod mamice.To su pickice kako mi kazemo,umesto da bude dika i ponos svojoj porodici,on se krije ko mis od macke.Ali ima i izuzetaka,postoje mnogi muzevi koji se dobro staraju o svojoj porodici.
    MaLeNa MaZa

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Tačno i ne treba širiti lošu sliku o njima. Sve je stvar kućnog vaspitanja. Zato ću je dati sve od sebe da dete ostane samo likom na oca. Nisam osvetuljibiva i ne želim da moja buduća snajka pati kao što sam ja. Čula sam za jednu ženu koja ima tri sina i sve ih je ufircala, ne samo što su dobri đaci i angažovani na sto strana nego joj pomažu i u kućnim poslovima. E kad se neki od njih pobuni,ona mu kaže "Ej, ja hoću da mene moje snajke vole!" Žena je carica!

+ Reply to Thread

Tags for this Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove