+ Reply to Thread
Strana 1 od 6
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 52

Tema: Recept za srecan brak i veselu veliku porodicu

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010

Lightbulb Recept za srecan brak i veselu veliku porodicu

Hajde mame podelite svoja iskustva , zelje...

Datum pristupanja
    Apr 2010

Thumbs up

Udala sam se u 32 i rodila prvo dete a onda u 37 blizanci... ja bi jos ali vec je kasno...za mene...Gde ja stadoh ti produzi

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    I ja čekam recept za srećan brak. A za veliku porodicu moram da se borim, jer imam problem sa sterilitetom. Prvo sam rodila sa 35, i sad se borim da zatrudnim. Šta da vam kažem, držite mi fige da uspem. Inače imam 39 godina i 3 meseca. Neodustajem

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Naravno, mnogo volim decu ...Sta da ti kazem slatka...Zelim ti svu srecu jer to zasluzujes, a nesebicnost i pozrtvovanje su ,sto se mene tice, najvece vrline.Zato samo napred

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Hvala, baš sam juče uzela uput za Narodni Front. U ponedeljak idem kod moje Babićke da pravim bebu, kao i sa prvom.

Administrator
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    I ja zelim veliku porodicu, ali nesto odugovlacim (za sada nas je cetvoro

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Navijamo za tvoju veliku, prosirenu porodicu

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja mislim ko zaista otkrije recept za srećan brak i porodicu ima da se jako obogati...
    Šalim se, naravno. Bilo bi dobro kad bi se svaki dan bar jednom podsetili zašto smo odabrali baš tu osobu, šta to volimo kad nje, zbog čega ga nebismo menjali umesto što se bavimo manama, greškama, propustima...
    Treba da zaboravimo na prevelika oćekivanja,mnogobrojna obećanja koja nam nikad neće ispuniti i da prihvatimo da su i oni kao i mi samo ljudi i da imaju svoje bube i bubice.

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Bravo, kad malo bolje razmislimo i mi imamo mana, svojih bubica...Ako i pored svega, sa osmehom na licu razmisljate o prvom poljupcu, izlasku...ako ga trpite i kada ne spusta dasku, i kada je nesnosan kad ga neko probudi...ako visi na kompu ili telefonu i utisava vas jer ne cuje sagovornika...Ako jos uvek moze da vas nasmeje, ako mozete da pricate do duboko u noc, ako isto toliko mozete da cutite, a da vam ne smeta tisina...To je to...niko nije savrsen, na kraju nismo sa njima zbog savrsenstva...

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    a ja se bas danas sa njim raspravljala...ne znam..nekad mislim da je nas brak savrsen a nekada izgovorim-i gde ga uzeh...ali sve prodje..mislim da je super sve dok ne povredis njihovu muskost...za koju se pravea u stvari su svi velike ....P....e to.mada nekada shvatim da sam ja kriva ali ne posustajem:-)znaci prvo LJUBAV!zatim,KOMPROMIS,ne treba da zivimo u bajci,brak jeste nesto poput jedne institucije koju treba da uredjujes,naravno bez ljubavii to nista ne znaci..RAZGOVOR oko problema i nista drugo...ne svadje i daleko bolo udarci...treba i velika doza POVERENJA jedno u drugo,da mozes da ga slobodno pustis sa drustvom na pice a da ti se uvuce u postelju u ponoc(prvi put sam kipela od ljubomore ali sam videla da nema svrhe da mu verujem odn da verujemo jedno drugom)

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove