+ Reply to Thread
Strana 1 od 2
1 2 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 12

Tema: TEGOBE/komplikacije/ U TRUDNOCI

Junior Member MIKICA's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010

Post TEGOBE/komplikacije/ U TRUDNOCI

Mislim da je ovo jedna korisna tema za sve sadasnje i buduce trudnice.Nisam videla slicnu temu na sajtu pa ,rekoh, da je postavim,ako negde vec postoji,izvinjavam se.
    Naime,sve mi zelimo da trudnoca tece glatko,bez komlikacia i strahova,samo sto to u praksi cesto i nije slucaj.Podelite vasa iskustva o tegobama ili komplikacijamasa kojima ste se surele tokom vase trudnoce

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Ja u prvoj trudnoći ništa nisam osećala i nikakve tegobe nisam imala i potvrda trudnoće mi je samo bio stomak.Sve sam gledala vedro i nisam se uopšte trudila da zamaram sebe nepotrebnim problemima,razmišljanjima, šta ako je ovo,ono jer nije bilo razloga za brigu.
    E, a sad u drugoj mi je sve, mučnina,povraćanje, zdravstveno je sve ok, ali sad imam prave simptome x2 valjda i za prethodnu trudnoću.Mnogo sam umorna, čas bih jela ono, pa u sekundu bih ono, čini mi se pojela bih vola, a uzmem dva zalogaja................uh. Ali dobro je.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ni ja nisam imala nikakve komplikacije,jedino sam imala nagle promene raspolozzenja ...a sto se tice povracanja ,mucnine ,jok,sve je bilo u redu...muzevljeva sestra je meni sta..zaova ili jetrva sta god to znacilo ..moje misljenje da mi nije nista...eh ona je sad u drugom stanju valjda treci mesec neverovatno koliko je smrsla,prepolovila se ..skroz je bleda u licu...

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja sam dosta leko iznela trudnoću, osim što sam bila malokrvna, brzo sam se zamarala, i na početku imala prehladu kad su me lečili sinacilinom koji je navodno bezopasan. Nisam imala mučnine, samo gađenje na neka jela.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Mislim da je jako važno ići redovno na sve preglede, proveriti sve, čuvati se bolesti i stresa i bombardovati ginekologe pitanjima za sve što nije jasno.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Moja trudnoca je bila sjajna,sve sto se na meni primecivalo je stomak i ritanje moje nemirne devojcice.Najbitnije jos od pocetka trudnoce je dobar ginekolog.Jako puno znaci jer ne obavljaju svi posao kako treba.Moj ginekolog je meni pogresio termin i to mesec dana ranije.Kada sam pocela da se otvaram,on me kljokao tabletama za stezanje materice.Sva sreca pa me slucajno jedan porodicni ginekolog koji je u penziji pregledao i obustavio tablete.Sledeci dan se ja porodim.Juzni kraj Srbije je jadan po tom pitanju.
    MaLeNa MaZa

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Jao, strašno! Imala si sreće!

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Da i to puno.Kad samo pomislim sta je moglo da me snadje?Strasno...
    MaLeNa MaZa

Junior Member sunshine_Dijana's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Boze strasno! Ne mogu da verujem da ti se to desilo! Jesi li tuzila tog lekara?
    Ja za nedelju i po dana ulazim u 6. mesec. Da mi ne raste stomak, ne bih znala da sam trudna. Osim sto sam skorije pocela brze da se umaram, osetljivija sam i naglo menjam raspolozenje ponekad.

Ja sam prva 3 meseca bas povracala,uf grozno mi bilo,nisam smela sama do prodavnice odma mi pozli.Sad sam usla u 7 mesec,dobro se osecam al pocela sam bas jesti.Cula sam da se u zadnjem mesecu najvise kile nabace a ja sam se do sad oko 11 kila ugojila,uf sta ce biti na kraju..

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove