+ Reply to Thread
Strana 1 od 4
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 38

Tema: Cime kupate vase malisane?

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010

Cime kupate vase malisane?

u pocetku sam koristila kosili a sad sam presla na niveu kremu i mleko za telo kao i za sampon a tu je naravno neizostavna pavloviceva.Ako imate nesto drugo javite...

Senior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Ja koristim sebamed kupku i šampon za kosu. To su nam preporučili u savetovalištu, pošto mi je beba imala ekcem sa navršenih mesec dana, a kao sebamed je najneutralniji i odgovara osetljivoj koži.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ja koristim Becutan i stvarno mojoj bebi odgovara.Ne planiram da ga menjam jer za sad nemam problema.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    cula sam da je sebamed odlicana kolecija probala sam kremu za lice i bebi odgovara...znam da se dosta kupuje i kosili...a jedna frizerka mi je rekla da je super kosili i za nas bac cu da je pitam sta sve ide pa cu napisati znam da sam posle porodjaja to koristila jednom nedeljno ...i super je...saznacu sta tacno ide pa pisem

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    ok....
    MaLeNa MaZa

Senior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    cula sam da je sebamed odlicana kolecija probala sam kremu za lice i bebi odgovara...znam da se dosta kupuje i kosili...a jedna frizerka mi je rekla da je super kosili i za nas bac cu da je pitam sta sve ide pa cu napisati znam da sam posle porodjaja to koristila jednom nedeljno ...i super je...saznacu sta tacno ide pa pisem
    Ja kosili koristim za pranje svoje kose već duže vreme i stvarno je najbolji.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    dobili smo na poklon chicco mleko za telo sampon i kupku ja sam zapanjena da su ovako dobri proizvodi,beba mirise kao ruza koza je mekana kao svila stvarno neverovatno..dolazim u iskusenje da se i ja tusiram chicco kupkom...fantasticni su...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao Rossana Pogledaj post
    Ja kosili koristim za pranje svoje kose već duže vreme i stvarno je najbolji.
    posle porodjaja sam koristila tu smesu sa kosili samponom znam da ide ricinusovo ulje i ne znam sta jos...naprska se i stoji pola sata sjajno je meni nije trebao regenerator..

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Mi od samog starta koristimo niveu, ponekad ubacim i kosili da malo promenimo, ali to je to, zadovoljna sam.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    I ja sam u početku koristila Niveu, nikakvih problema nije bilo, kad je imao letnji ekcem ubacila sam sebamed a sad šta kupim. Nije loša ni babylove kozmetika jer su im pelene i vlažne maramice odlične.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove