+ Reply to Thread
Strana 2 od 15
PrviPrvi 1 2 3 4 12 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 143

Tema: Da li bake treba da cuvaju decu?:)

Senior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Navodnik Orginalno postovao Srna Pogledaj post
    jao što ste vi neke stamene mame! Šalim se! Moj mali je sa dve i po krenuo u vrtić i to je,ajde, ok. Ne bi mi smetalo da je ostao kući još godinu dana, ali moram da učim. Još su oni bebe a vršnjake svakako viđaju, pa nisu non stop unutra pobogu! Tu su i braća i sestre, rodbina. Naravno da bake malo razmaze decu ali bolje da jede i tako nego da u vrtiću ništa ne pojede. Druga situacija je kad mora da se upiše i kad nema ko da čuva ili da se podeli,malo vrtić, malo baka. Meni je surovo ostavljati dete mlađe od godinu dana 6-8 sati u vrtiću ako nema potrebe za tim.
    Meni je surovo ostavljati dete mlađe od 3-4 godine u vrtiću.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    a sta nije "surovo"?

Senior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Surovo je baciti malo nesigurno i nezaštićeno biće u kolektiv, a ono nije spremno za socijalizaciju. Surovo je dati svoje dete da ga čuvaju vaspitačice koje boli d..e, to rade za platu koja im je uvek mala, surovo je izlagati dete virusima, bakterijama, gljivicama, surovo je ostaviti dete i otići, a ono još nema svest da ćete se vratiti.
    Nije surovo ostaviti dete nekome ko će ga čuvati s ljubvavlju.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    a zasto postoje vrtici i zasto dete upisati nu vrtic jos dok je stomaku posebno u Beogradu?Ako su vrtici surovi a posebno vaspitacice ajde da pisemo peticiju da se ugase.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    pa zavisi kakve su.Ima i dobrih koje brinu o deci i koje se staraju da tetetu bude prijatno u vrticu.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ja sam za to da se ne ukidaju vrtici a ni bake pa kome se sta svidja....ok?ponovo ponavljam da sam jos uvek sveza majka i ovo mi je prvo dete mzda se za godinu dana ja pojavim i kazem devojke bile ste u pravu bake nam trebaju vise od vrtica ..

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    e a sto je najgore ne znas za sta da se odlucis.I meni je ovo prvo dete ali cu najverovatnije da je upisem u vrtic cim napuni godinu jer su joj bake malo tvrdoglave pa se plasim da ce da je razmaze ako je stalno sa njima pa nece hteti da me slusa.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ne samo sto ce da ih razmaze vec ni one ne mogu kapriram da one imaju oko 55 godina koliko god da su zdrave i da izvlace zadnji atom snage za njih 8 sati je mnogo...i pored neizmerne ljubavi koje osecaju prema njima..

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Nisam ni ja rekla da treba baka da čuva moje dete, on ide u vrtić, ali ako je nešto alarmantno i hitno, a ja nisam tu, naravno da će moji otići da ga pokupe iz vrtića, a neće čekati mene dva sata da dođem s posla.

Senior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Vrtić je nužno zlo. Ako nema bake i mogućnosti da se nađe druga varijanta, tu je vrtić. A 55 godina imaju i neke vaspitačice, pa u penziju se ide tek posle 60. godine.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove