+ Reply to Thread
Strana 2 od 6
PrviPrvi 1 2 3 4 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 51

Tema: Da li kupate bebu svaki dan?

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    ja mog Mikija kupam svako vece,cak sta vise perem mu guzu posle svakog presvlacenja,ne koristim maramice-ima osetljivu kozu,sklon ekcemima,mada mojoj komsinici je dete od cestog kupanja postalo bas osetljivo,ako se jednom ne okupa ospe se....mada ja smatram da to zavisi od bebine koze...a ti to najbolje vidis

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Imam bebu dečaka od 5 meseci. Pedijatar mi je savetovao da ga kupam svaki dan,tj.veče. Pošto je rođen u zimu veoma mi je bilo teško da obezbedim pravu temp.za kupanje u kući. Pošto je ubrzo nakon rođenja dobio upalu uha kupala sam ga svaka 3 dana i mislim da za češćim kupanjem nema potrebe. OK.je oprati guzu posle velike nužde i ručice.

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    ja svu svoju decu kupam(tusiram) svaki dan, bas kao i sebe.idem tom logikom. ali, na zapadu je skroz druga `moda`. dete se vodom i sapunom celo kupa jednom nedeljno od glave do pete, a u medjuvremenu se plaknjavaju ruke, lice i genitalije.

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Meni je bljak ako neistuširam dete svako veče. Koliko se znoji bilo bi nehumano da ga ne okupam svako veče

Junior Member Anna's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Po savetu pedijatra i patronazne sestre mi smo Emicu kupali svaki drugi pa nekad i treci dan jer je zimsko dete i zato sto je imala problema sa licem (isusilo joj se od decijeg sapuna pa su joj se pojavili ekcemi). A sada, kada je vreme lepse tj. toplije svako vece a nekad i u toku dana jer je buca pa se i plasim da joj se prevoji puno ne oznoje.

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ja bebca kupam svako vece, a kad je vruce i popodne i uvece. Malo buckast, pa se brzo ukiseli...

Member DreamDiva's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Mi Minju kupamo svaki dan, mozda smo u ovih 8 mesci propustili 2, 3 kupanja... U pocetku sam je bas kupala u kadici do neki 7 meseci, ali cim je pocela da sedi stabilno, pa i da stoji samo je tusiram , i to svaki dan. Posle celodnevnog mazanja, pipkanja, i cmakanja verujem i da njoj prija tusiranje pre spavanja.

Senior Member mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    da kupam ga svaki dan jedino ako se ponekad zadrzimo u gostima pa je mnogo umoran onda mu samo guzu operem ili ga obrisem v.maramicom!moram ga i po dva puta dnevno kupati ili tusirati ka dje vrucina jer se znoji mnogo a posle dobije osip!u radnji i u apoteci mu uzimam razne kupke da lepo mirise dajem mu razne igracek da mu bude jos zanimljivo ali kad trebam kosu da mu operem tu nastaje veliki problem!vristi cela ulica se trese!sve sam pokusala i lepo i malo strozije ali nemogu da mu uklonim taj neki strah koji ima!

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Mi Vuka kupamo svako vece-ko sto neko rece,po principu-ako ja imam potrebu da se svako vece tusnempa logicno je da je i detetu lepse da cisto,osvezeno zaspi!!! Od kupki koristimo od samog pocetka chicco,a sebamed krema je odlicna kad su ekcemi u pitanju-mi smo ih se otarasili posle 2 nedelje koriscenja sebameda,vise se nisu pojavljivali a mi je i dalje koristimo posto je odlicna....

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Navodnik Orginalno postovao emadora Pogledaj post
    Ja bebca kupam svako vece, a kad je vruce i popodne i uvece. Malo buckast, pa se brzo ukiseli...
    Ha,ha,ha,ha
    I moja beba je bila buckasta

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove