+ Reply to Thread
Strana 2 od 2
PrviPrvi 1 2
Prikazivanje rezultata 11 do 17 od 17

Tema: Prvi dani u vrtiću

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Eto,mi svake druge nedelje ne idemo u vrić, sad primamo bocke. Kako mame koje rade??? Svaki put uzimaju bolovanje? Svi mi kažu da je to normalno,da će ojačati ali sve mislim da će steći rezistenciju na antibiotike ili da će se kod njega razviti alergija kao kod njegovog oca... Nedavno je svekrva izvalila glupost kako je ona sina (mog muža) slala i bolesnog u vrtić jer nije ona pobogu mogla da uzima bolovanje. Hej, u ono zlatno vreme socijalizma? Pa državna firma... Kako da ne

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Ja radim i nije baš tako da mogu svaki čas na bolovanje, ali mi dete svakoako ne ide bolesno u vrtić Malo jedna baba, pa druga, pa treća, pa ja malo uskočim, ali iskreno mi je muka od tih priča, da ojača. Kako,tako što će svakih dve tri nedelje imati upalu grla,nosa,ušiju sa temperaturom preko 40,pa jedan doktor, drugi,specijalista...........Mada činjenica jeste da roditelji šalju bolesnu decu u vrtić, muka je onima koji nemaju gde dete. A kažu ispisivaće decu koja ne idu duže od mesec dana u vrtić. A jer se zapitaju zašto ne idu,mi već evo mesec dana vučemo šlajm, a to što nema grejanja u vrtiću, e to nema nikakve veze, to sad nije deo priče. GRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :mad

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ovo je period godine kad virusi divljaju, ja se ne sećam da je prošle godine bilo tako puno bolesne dece,jer mi se drugarica nije žalila (ona je tada upisala dete). Bogami mnoge mame u dispanzeru su ogorčene i hoće da ispišu svoju decu. Ja ću ga ostaviti samo zato što su mi rekli da je za njega dobro da se socijalizuje i vidim i sama da reaguje lepo na decu i da mu sada nedostaje vrtić. Ali se plašim za njegovo ionako krhko zdravlje.

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    I meni je prioritet da bude sa svojim vršnjacima, uči pesmice, nauče se da dele igračke stvarno mi je srce puno kad dođe kući pa priča šta je radio sa drugarima, ali kakva nam je država takve su nam i institucije.

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Mi smo bili cela tri dana u vrtiću, i krenuli smo sa povraćanjem. Jutros nam je naš pedijatar rekao da joj je dosta dece dolazilo iz vrtića sa povraćanjem, nije virusno, izgleda su u dragom našem vrtiću pojeli nešto što baš i nije bilo kako treba.

Junior Member Spring's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Navodnik Orginalno postovao Ivka Pogledaj post
    Već četrvrtu nedelju ne idemo u vrtić, prehlada, virus, injekcije, kašalj...............i juče sam otišla da uzmem uplatnicu, a oni ne greju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Strašno, i kako dete da ti bude zdravo, kada je temperturua jako niska, u grupici gde treba da bude maksimum 15 mališana ima ih 35.Državo moja!
    Kada ovo procitam, najezim se. Moj sin ce krenuti sa 3 godine u vrtic drzavni, ali su manje grupe.

Junior Member Spring's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Navodnik Orginalno postovao Ivka Pogledaj post
    I meni je prioritet da bude sa svojim vršnjacima, uči pesmice, nauče se da dele igračke stvarno mi je srce puno kad dođe kući pa priča šta je radio sa drugarima, ali kakva nam je država takve su nam i institucije.
    Vec sada se brinem kada ovo procitam. Ovaj vrtic je nov i cini mi se da je malo drugaciji.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove