+ Reply to Thread
Strana 1 od 2
1 2 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 17

Tema: Prvi dani u vrtiću

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010

Prvi dani u vrtiću

Krenuli smo juče u vrtić i odmah smo zviznuli vaspitačicu glavom pri prvom susretu! Sreća pa je dosta blaga i strpljiva i nije je iznenadilo takvo ponašanje. Juče je plakao skoro čitava dva sata, danas već manje, ali će mu produžiti vreme adaptacije.
    Čini mi se da će vremenom zavoleti i vaspitačicu i vrtić, ali trebaće više vremena da prihvati da jede i spava sa ostalom decom.

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Sve je dobro dok ne krenu prehlade, slinavi nosevi,temperatura...............

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Uh, ubi me u pojam... znam, prošle zime nije ni bio bolestan a sad mu se skljokao imunitet pa očekujem da će biti češće bolestan

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Ja ću srećom ove zime biti kući zbog druge trudnoće, pa ćemo kombinovati vtrić i kuću, valjda će biti kako treba, mada ga do sada ni jedan virus nije zaobišao.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    pa ti moraš da se čuvaš u svakom slučaju, možda bi bilo najbolje da ga neko čuva?

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ivka, bila si u pravu! Nije čestito ni krenuo u vrtić a već smo zaglavili kod lekara...

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    I mi smo bili nedelju dana kući imao je stomačni vurus, od danas je ponovo krenuo, videćemo dokle.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Jadničci mali, i moj je to prošao nedavno.

Senior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Već četrvrtu nedelju ne idemo u vrtić, prehlada, virus, injekcije, kašalj...............i juče sam otišla da uzmem uplatnicu, a oni ne greju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Strašno, i kako dete da ti bude zdravo, kada je temperturua jako niska, u grupici gde treba da bude maksimum 15 mališana ima ih 35.Državo moja!

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    U našim vrtićima je lepo, toplo i čisto, jedino mi se hrana ne sviđa. Grupe su različite a ionako su uvek prepolovljene jer su deca na smenu bolesna. Kako može dete da stekne imunintet ako ga stalno kljukaju antibioticima???

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove