+ Reply to Thread
Strana 3 od 5
PrviPrvi 1 2 3 4 5 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 50

Tema: Zasto se muskarci promene kad se rodi beba?

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    to je beg od problema...nista ne resavam tim begom...hvatam se u kostac sa situacijom pa kom opanci kom obojci...

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    To da.Ako se stvori jedan problem a ti ga ne resis,dodje drugi pa treci i ako se gomilaju.Nema bezanja.Stegnite uzde pa drzite,mora da nauce ko je ko u porodici.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    nije to vapspitano na taj nacin...ne zna se kad je dorucak,rucak,vecera,sta je cisto ,prljavo,gde se jede kako se jede nema to pojma...mozda to tako treba ne znam mozda ja gresim ali kod nas u porodici se znalo kad je dorucak,rucak,vecera,razgovarali smo,smejali se ,svadjali,sve zajedno i tako sam vaspitana,ja spremim rucak za nas za bebu od kad stanem na noge ja ne sedam u pokretu sam non stop ,kad beba spava skoknem do prodavnice stvarno se trudim da bi covek u 3h rekao da on nije gladan i da nece sad da ruca..pa sto sam se lomila toliko?ne mogu ja da sednem i da ne radim nista mene je sramota kad postar pozvoni na vrata i haos u stanu sta ce biti kad pocnem da radim,,,dete ce dobiti bronhitis ili ce veciti biti slinavo jer ce odrasti u prasnjavoj sredini..mora da se zna neki red...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    kad udjes u stan kod nekoga odmah znas kakva je osoba...ili kad udjes kod muskarca u kola znas po kolima kakva je osoba..to nisam izmislila ja ..

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Slatka, da li se ikada desilo da nisi skuvala rucak? Mozda bi trebalo d se desi, ili bar iz fore, da ga ima ali da kazes da nisi stigla?!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    desilo se da nema rucka,da nista ne radim ali njemu nista ne smeta,on je jako tih i ne smatra da ja treba svaki dan da spremam rucak da cistim kucu,da sklonim pelenu kad se beba ukaki ili upiski,sve to moze da saceka,a ako nas napadnu muve otovicemo prozor pa cemo ih istreati a pelena nek stoji.Samo polako i da ne podizem ton.

Datum pristupanja
    Sep 2010
    ha ha ha.....pa nece suprug da se opterecujes
    pa moj sad doso i haos je,znaci ne mogu da razumem da neko moze toliko lenjav da bude,po ceo dan je na kom.i dete kad treba da pricuva,stavi je u krilo i igra igrice,a lom pravi kao da u stan drzim vrtic.Jutros sam ustala u 7h i do 9h sam cistila i to samo ono neophodno,a jos koliko imam....takva je lenstina,preko noci je nesto przio i sad na sporet uzas,ja ujutro da skuvam kafu,kad zamalo slog da me strefi!kuhinja u haosu.
    a on mi jos kaze kao ce pocisti on,ma kako da ne,ribala sam ko luda,vise me kicma boli.
    posla nikad dosta,aj da bar pricuva dete pa da ja to polako,nego ga i to mrzi...pa me sve ceka.bas sam se iznervirala i evo jos me drzi.
    ma jedva cekam kad ce ode da ga ne gledam vise.
    Last edited by sandra kika jovanovic; 10-24-2010 at 08:49.
    MaLeNa MaZa

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ipak sam pogrešila, nisu nam muževi slični, moj je taj koji diže frku kad se nešto ne uradi a ne pomaže mi mnogo, bitno je danigde nema mrva a što dete danima ne jede to je manje važno, žešći paničar,jao mravi će se uvući, sve je prljavo (preteruje) a je se ubi spremajući tri jela za dete samo da nešto stavi usta. Jakoje naporan,iscrpljuje me do besvesti svojim kritikama, uvredama i bespotrebnim raspravama.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Pored mog moze da prodje krdo krava i da nam dignu stan u vazduh taj ce samo da trepne i da pita "Makice sta se desava?"Onako promrlja,nekad ga ni ja ne razumem...moj ne igra igrice ali je zavisnik od kompjutera...njemu je lap top cesce u krilu od deteta...ne znam ja se jako nerviram zbog svega toga jer nema vece srece od deteta.A pomoci od muza ni za leka...moj brak je utopija ...i to velika..

Datum pristupanja
    Sep 2010
    Nisi jedina.Ja ko da muza nemam vidim ga jednom mesecno i to mi presedne.Mora podhitno da nadjem svalera!!!!!!!!!
    Zezam se,jos mi i to treba pa da odem u ludaru
    MaLeNa MaZa

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove