+ Reply to Thread
Strana 2 od 5
PrviPrvi 1 2 3 4 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 50

Tema: Zasto se muskarci promene kad se rodi beba?

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ne, naravno i ne kajem se zbog svojih postupaka, na primer ne znam kako bi dete kao što je moje reagovalo na vrtić i +nepoznate ljude pre godinu dana. Sećam se kako sa osam meseci nikako nije hteo da sarađuje na vežbama na kojima su ga učili da puzi, samo je plakao. NIšta nisu postigli sa njim. Evo sada hoće da ga ubace u inkluzivni program a da dete i nema dijagnozu. To nije tako rađeno ranije. Ceo mesec ga drže samo dva sata. I sad kad suprug i ja treba da ujedinimo snage i pomognemo detetu on se ponaša kao da problem ne postoji, svi su oni glupi, nemaju pojma a i ja sa njima.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    svi se promenimo kad se rodi dete...a tek da ne pricam o saznanju da sam u drugom stanju skroz sam se promenila ali skroz,postala sam nekako cudna sebi...ali kad se rodila beba imala sam osecaj da je moj muz nekako ljubomoran i da se zatvara u sebe...kao beba je tu i to je sjajno ali sta ce biti sa mnom ....nije trazio podrsku,savet ili bilo sta drugo u mami ali secam se da je bio u haosu,medjutim kako vreme prolazi sve je doslo na svoje mesto...jos jedna stvar se kristalise a to je da babe nisu uvek u pravu.

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Da, uhvati ih neka panika... ha ha ha ha pa tek tada shvatis za kakvog si se muskarca udala, hvala BOGU, moj se pokazao kao onaj pravi

Datum pristupanja
    Aug 2010
    iskreno mog nisu vaspitali taj ne zna nikakv red ali nikakav....ja ne mogu da se nacudim da roditelji tako omanu...mi zene se promenimo kad se udamo rodimo decu a oni nista to je nepopravljivo...ja se zgrozim kad cujem neke izjave,....a tek postupke...strasno...

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    ja sam se iskreno plasila kako ce moj suprug ragovati kad se beba rodi...dok sam bila trudna sve je bilo ok,voleo je da stalno bude uz mene,pnasao se zastitnicki i sve je bilo divno....a kada se beba rodila ja sam shvatila da su moji strahovi bili nepotrebni....neverovatno,ali cinilo mi se u nekim trenutcima da je spremniji od mene...lakse je izlazio na kraj i sa grcevima,plakanjem,nespavanjem nego ja!!!! ma divan je bio i tada a i sad kako mali raste pa kao neki drugari-tako on i njegov sin funkcionisu...i mene naravno nije zapostavio-svaki dan mi ponavlja kako me voli i kako mi je beskrajno zahvalan sto sam ja majka njegovog deteta i sto cu biti majka jos puno nasih beba....sto ti kazes Taco-to je to,on je onaj pravi.....

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ne znam sta da ti kazem Srna,evo vec nekoliko puta citam i ne ulazi mi u glavu.Zasto mu ne postavis granice?Mora da zna,ili cete na bolje ili.....Mora da svati da ne moze sve po njegovom,popricaj ozbiljno sa njim,kazi mu sta te muci i koliko te njegovo ponasanje boli i vredja.Isto i u vezi njegove majke,pa nije on beba pa da ga mama savetuje i uci,valjda si ti za to zaduzena,pa ti si stub porodice.Porodica bez zene da njome upravlja nije porodica,ne moze da funkcionise.
    I jos nesto:NIKAD NEMOJ DA SE PREDAS,UVEK BUDI JAKA I IZDRZI MA KOLIKO MISLILA DA JE NEMOGUCE,SAMO GURAJ.STAVI MU DO ZNANJA DA NISI SLABA I DA TO STO RADI NIJE DOVOLJNO DA TE SLOMI.Veruj mi,popuste oni kad svate da je bezuspesno.
    Meni je moj u pocetku svasta priredjivao,varao me,ma svasta.Nisam se ni jednog trenutka povukla,kada je bilo tesko,gurala sam i uspela.Sada je sve drukcije.Znaj da koliko god da su oni jaki,nikad ne bi mogli da se uporede sa nama.Zato glavu gore i pokazi mu od cega si...
    Last edited by sandra kika jovanovic; 10-09-2010 at 00:57.
    MaLeNa MaZa

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ali slaba sam zbog deteta, ranjiva sam užasno kad je ono u pitanju,to znači da kad suprug dobije napad besa i ja ne mogu da ga smirim, ja se brzo sklonim iz prostorije da bi i tupan ohladio glavu jer ne želim da ono to sluša... Uskoro će sve razumeti.Da nije deteta, uh pa nisam ja baš takvo lane, dobio bi on svoje..

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    I dobiće uskoro..

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ja ne znam sta se desava ali ja ako ne obolim niko nece svaki dan se nerviram i ne ulazi mi u glavu da postoje stvorovi kao moj...konstantno sam pod stresom.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Time out Zorana! Smiri se! NIje vredno toga! Zašto ne odeš kod svojih na vikend?

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove