+ Reply to Thread
Strana 1 od 5
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 50

Tema: Zasto se muskarci promene kad se rodi beba?

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010

Cool Zasto se muskarci promene kad se rodi beba?

zasto se svaki muskarac promeni kad se rodi beba?i da li je istina da tad trazi spas u zagrljaju sveoje mame?

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Moj muzic nesto nije blizak sa mamom pa nije trazio utehu kod nje. Pa i mi se promenimo kada dobijemo bebe? Valjda bi to trebalo da bude promena na bolje. A, mozda se neki samo uplase da li ce uspeti da isprate korak sa svim novim obavezama. Ipak, sada su odgovorni za jedan mali zivot. Ako na to dodamo da oni kasnije sazrevaju od nas...
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    sazrevaju oni kasnije od nas mada ja mislim da je to kompleks tipa "jadan ja nisam prva violina"...a varaju se u mom slucaju beba je narvavno bila broj jedan ali je odmah tu bio i muz...razmisljala sam da ako se budem promenila i povetila bebi skroz da ce brak propasti....tako da imam dovoljno vremena za bebu a i za muza...mrtva trka ali sta je tu je...

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Dok se nije rodio Aci, moj stariji sin... govorila sam da je on centar moga univerzuma, beli patuljak koji me privlaci i drzi cvrsto uz sebe... kada se rodio malisan, odmah sam shvatila da taj beli patuljak moze da me izbaci iz orbite i da bi za njega sve ucinila... ali bas sve...moj suprug je to znao, celu trudnocu mi je pevao i stomaku zvizdao nasu melodiju...kupao bebu, previjao moju ranu(jer su me iskasapili, dobrano)... rodjenje deteta po meni je moglo da nas razdvoji, na neki nacin... ali je zato MOJA LJUBAV ( citaj moj suprug) ucini sve da se osetim posebnom, sigurnom , zasticenom...VOLJENOM...He put a spell on me... Obozavam ga, i sad posle toliko godina braka...prosto to je to...

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Moj suprug se promenio nagore u smislu da je svoju ljubav usmerio ka detetu a ohladio se prema meni. Njemu ne fali pažnja, on je njegovoj mami uvek na prvom mestu. Sad je ljubomoran na moj odnos sa detetom, zato što je više vezan za mene.

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Bez veze, i vrlo tuzno...ponasa se kao pubertetlija kome su uskratili odlazak na zurku...Mama i jeste centar detetovog sveta, ali samo do izvesnih godina...Lepa moja, ne znam sta da ti kazem, pametna si, a reci u ovom slucaju su izlisne...Vrlo dobro znas sta ja mislim... to tvoje i nije neki zivot, vise je zivotarenje, pokusavam da se stavim u tvoj polozaj, ali mi je jako tesko sebe zamisliti u braku sa takvim likom...Znas, imala sam momka koji je bio bas takav...svi su mislili da cu se udati za njega, ali ne i ja ...od pocetka veze sam znala da on nije TAJ.Slatka, pred tobom je veliki ispit iz zrelosti, ispit zivotne skole i samo ti znas resenje te zagonetke.Volela bi da mogu da ti pomognem, zaista bi volela... ali prosto ne znam kako!

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Da... gledala sam kako se za ove tri godine transformiše u nešto vrlo ružno, ustvari nismo se ni upoznali, on je ranije u šali govorio kako je naše zabavljanje bilo EPP, način da me privuče i veže uz sebe, ali čemu!? Da bi bio oženjen i imao dete? Pa to je mogao i kasnije i sa nekim ko mu se zaista sviđa takav kakav je.

Senior Member mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    da svi se mi promenimo kad dobijemo dete!ja sam pre bila tiha i povucena i sve sam radila kako drugi kazu!kad sam dobila dete mnogo sam se promenila ali ne na gore bar ja tako mislim!moj muz je zahvaljujuci mojoj toj promeni netrazi kod mame bar ne svaki put pomoc oko deteta!sam se znalazi!mora jer sam mu ja pokazala sta i kako a i on ima dobru volju!ali u pocetku je pre hteo da legne da spava a da dete nevidi e pa nemoze to tako!!!!!a sad kakih mama i tata ima ja sam i dobra....evo moj brat je zenskaros a ozenio se devojkom koju je video dva tri puta jer je ostala trudna verovali ili ne ona njegovu majku tera na ulicu da joj nesmeta!obracajoj se kao da je najgora na svetu a moj brat joj to dozvoljava!NEZNAM DA DA KAZEM OSIM DA NAS IMA SVAKAKVIH!

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Dosta njih nije spremno na sve ono što ih čeka u braku, ali mi moramo da budemo spremne. Da, neki muškarci se i promene na bolje, ali ako to negde već imaju u sebi. Svaki moj pokušaj na lep, glasan, odlučan, drčan, kakav god način nije urodio plodom samo zato što on smatra da ja nisam toga vredna i tu se priča završava. Oni su jako zavrnuti ali i jednostavni. On je neke moje postupke tumačio kao da radim na štetu njemu, porodici, kući i kao kad konju stavite ular video samo to. Ako nisam dala dete u vrtić to je sigurno zato da ne bi morala da učim i da radim i sl. Tako smo i došli dovde i povratka nema.

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Nadam se da ne prebacujes sebi nesto...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove