+ Reply to Thread
Strana 1 od 8
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 71

Tema: Svakakvi recepti!

Senior Member mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010

Cool Svakakvi recepti!

DRAGE MOJE!vecina me vec zna,tako da nemoram da se predstavljam!ovu temu sam napravila jer mi je dosta trazenja recepata od moje svekrve,babe,tetke...evo za pocetak jedna molba za vas za mene!ako imate gomilu recepata i ako vas nemrzi napisite ih ovde!da li neko od vas ima recept neke veoma dobre torte?posto smo odlucili slaviti prvu godisnjicu zvanicnog braka ja nemam ideju za tortu!zelim da bude jedinstvena!lepa!ukusna!njam njam da bude !!!!nije vazno da li je vocna ili od cokolade samo da je njam njam da se svi oduseve kad je probaju!ja imam par svoji recepta za torte ali svi su ih vec pobali tako da bi mi prijalo nesto novo!ako ima neko od vas neka mi napise recep bicu mu zahvalna!a u medjuvremenu ja vama pisem jedan recept moje torte koju sam ja smislila!

Senior Member mina's Avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    MOJA TORTA!(nema ime) potrebno je**** jedno veliko pakovanje jafa keksa,4 krem slaga(ukus po izboru)i jedno pakovanje gotovih kora za torte!slag,mleko priprema se******raspakovai kore za tortu umutiti slag krem da bude gust onda nafilovati kore sa slag kremom i stavljati jafa keks kad nafilujte kore,onda preklopiti drugom korom i opet nafilovati u drugu koru salg kremom i sve tako dok imate slag krem ili kore za tortu!onda napraviti smesu sa slagom namazati slag i ukrasiti po zelji!orta je extra ukusa em jafa keks je odlican em je slag krem veoma dobrog ukusa!probajte mozda se i vama svidi!

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Imaš na forumu recepte za rođendanske torte, potraži! Inače, i ja volim te jednostavne torte koje se ne peku.

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    hihihi,ja nemam pojma ni za jedan recept kada su slatkisi u pitanju-ali znam adresu jedne divne poslasticarnice i tup,za cas ti je torta na vratima i to skoro pa dzabe!!!! mada mi i ne volimo nesto slatkise.....

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Drgaga Mina ovo je super brza torta potrebno je 600 gr slag krema umutiti sa 600ml mleka i podeliti na 3 dela jednaka naravno,u prvi staviti 200gr mlevene plazme,taj deo ce biti na dnu fino se razvuce u drugi staviti 2oo gr mlevenih oraha a u treci nista.Torta je prosta nije za godisnjicu ali je super brzo se sprema i jako je ukusna.Probaj.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    E pa vi samo pisete,daj napravite te torte pa da probamo!!!!!
    Da proverimo da li su tako ukusne...
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    sama Kiko sama napravis pa pozoves drugarice i uzivate jedete tortu ,pijete kafu i uzivate,,,sta ces bolje.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Zenske....ja sam najmladja koka ovde pa mi udovoljite.........
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Aug 2010
    e pa Kiko s obzirom da si najmladja ti treba da ucis brzinom svetlosti i da haras bar na ovoj temi svaki dan drugi recept da nam das...sta je jela beba sta si spremala za rucak,sta si pravila slatko sve od a do s...pa da nas obradujes i kazes kako ti je dosla svekrva i kako ste zajedno caskale,i da si zaista imala ispunjen dan

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ti to nju zezaš?

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove