+ Reply to Thread
Strana 2 od 2
PrviPrvi 1 2
Prikazivanje rezultata 11 do 12 od 12

Tema: Plodni dani

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2014
    Pozdrav. Imam jedno pitanje, planiram trudnocu i pocela sam da pratim plodne dane sa maybe baybe mini mikroskopom a i imam sve fizicke pokazitelje, promene raspolozenja, sluz i tako to.
    Poslednja menstruacija mi je bila 17.04, ciklusi mji traju 30 dana. Po nekoj racunici plodni dani su mi trebali biti od 28.04-03.05. Naime, maybe baybe je pokazao neki blagi pocetak plodnih dana 28.04 kada sam videla malo i sitne paprate, pa sam mislila da ce za dan, dva biti vrhunac. Tada sam se keksnula, sutradan isto keks. Maybe maybe je opet pokazao isto, male sitne paprate kao pocetke plodnih dana.
    Znaci prvi keks 28, drugi 29.
    Sad 30 i 1 sam gledala opet sa maybe baybe i neestali su mi paprati!! Pokazuje mi one tackice kada su mi neplodni dani. NIje mi jasno kako su mogli da nestanu totalno paprati.
    Da li je moguce da mi se organizam predomisli, da mi krenu pocetci plodnih dana pa da se povuku? Prekinu?
    Nemam jos nikakvih ni fizickih simptoma da ce mi biti plodni dani.

Jel zna neko nesto o ovome?

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ja samo da kazem da sam sva tri puta ostala trudna 7-8 dan od pocetka menstruacije. Kod mene to preracunavanje plodnih dana na sredini ciklusa nije imalo svrhu, tako da ko zna mozda je i kod tebe ovulacija pomerena.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove